Aller directement au contenu
Logo de Tijs & Cyril Makelaardij

Meerssenerweg 299

6224AJ Maastricht • Limburg

Vendu

€ 250.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 256.850

Prix d'achat /m²: € 2.873

Galerie de photos

Meerssenerweg 299 Maastricht

Jour d'ouverture

Vrijdag 18-09 van 16:00 tot 17:00

Photo 32

Description

Jour d'ouverture

Vrijdag 18-09 van 16:00 tot 17:00

DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ: Sfeervolle stadswoning in Wyckerpoort, tussen Wyck en De Groene Loper. Tegenover het station, aan de kant van de Meerssenerweg, staat deze fors uitgebouwde woning met 2 ruime slaapkamers, een multifunctionele zolder, 2 toiletruimtes en een badkamer. De woonkamer en keuken zijn samen ruim 40 m2 groot, en de sfeervolle stadstuin op het oosten is een fijne plek om in de zon te zitten. OPEN HUIS: Donderdag 18 september van 16.00 tot 17.00 uur Maandag 22 september van 16.00 tot 17.00 uur Komt u een kijkje nemen? Laat het ons weten, mail uw gegevens naar en dan ontvangt u van ons de aanvullende informatie. Typering: Wilt u wonen in de stad, op een hele centrale plek? Dan is dit huis perfect! Na een paar minuten staat u op het perron, bij de bushalte of op De Groene Loper. Ook basis- en middelbaar onderwijs, een grote supermarkt, het geliefde Wyck en de stadsbibliotheek zijn maar een paar minuten lopen of fietsen. Via de Wilhelminabrug of de Sint Servaas bent u in no-time in het historische centrum van Maastricht. De Viaductweg bij de Geusselt zorgt voor een goede verbinding met de A2 (Eindhoven/Luik) en de A79 richting Heerlen. Souterrain: Onder een deel van de begane grond is een kelderruimte (circa 4,31 x 3,44), te bereiken via een vaste trap. Begane grond: In de hal ziet u de trap naar de eerste verdieping en deels betegelde muren, met een blauwe en een rode tegelrand. In de hal ligt, net als in de woonkamer en keuken, een witte tegelvloer. De woonkamer (circa 7,90 x 3,50/3,12) is een opvallen grote leefruimte, met een hoog plafond en een groot raam aan de westkant. Nu is de woonkamer leeg, maar er is genoeg plek voor een zithoek, eettafel en uw favoriete kast. Achter de gele muur is de keuken (circa 3,57 x 2,67), met openslaande deuren naar de tuin. De hoekopstelling van Leicht heeft een gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en een losse vaatwasser. Aan de andere kant, bij de HR-ketel (Atag, 2024, huur), biedt een hoge tafel een fijne plek om te ontbijten. Naast de keuken is de badkamer (circa 2,52 x 1,763), waar witte tegels en blauwe mozaïek tegels zijn gecombineerd. De douche is heel ruim, en het wastafelmeubel biedt veel bergruimte voor handdoeken en andere spullen. Een portaal verbindt de woonkamer met de toiletruimte. Openslaande deuren in de keuken geven toegang tot de sfeervolle stadstuin op het oosten. Een groot deel van de tuin is bestraat en in de verhoogde border staan planten en bloemen. De berging (circa 2,97 x 2,37/1,84) biedt ruimte aan het tuin-/klusgereedschap en de tuinmeubels. Eerste verdieping: Vanaf de overloop loopt u naar de voorzijde van deze woning, waar slaapkamer I (circa 4,36/4,06 x 4,36) is. Deze kamer heeft een houten vloer, een vide en een vaste trap naar de tweede verdieping. Slaapkamer II (circa 3,73 x 3,17/2,18) is aan de achterzijde. Vanuit deze kamer heeft u toegang tot een toiletruimte, uitgevoerd in wit en blauw. Tweede verdieping: In de nok van de woning is een zolderruimte van circa 4,48 x 1,88 meter, met bergruimte in de schuinte van het dak. Wordt dit uw thuiswerkplek, hobbyruimte, berging of een logeerplek? Algemeen: Bouwjaar: 1924 Perceeloppervlakte: 87 m2 Gebruiksoppervlakte wonen: circa 87 m2, inhoud circa 378 m3 Verwarming en warm water via een HR-ketel (Atag, 2024, huur) Kunststof kozijnen met isolatieglas Hardhouten buitendeuren met enkel glas Dakisolatie (2017) Energielabel: C Aanvaarding: in onderling overleg In de Gemeente Maastricht geldt vanaf 1 oktober 2022 een Huisvestingsverordening - opkoopbescherming voor woningen (dit kan bij deze woning van toepassing zijn). Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen. De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons, Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Prêt immobilier berekenen

€ 250.000

Coûts d'achat (estimés): € 6.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 256.850

2,78%

Annuellement

%

€ 12.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 250.000 k.k.
Statut
Vendu
Jour d'ouverture
Vrijdag 18-09 van 16:00 tot 17:00
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
87 m²
Superficie du terrain
87 m²
Contenu
378 m³
Autre espace intérieur
20 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1924
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Atag (gas gestookt combiketel uit 2024, huur)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum
Jardin
Achtertuin
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
11-09-2025
Date de vente
27-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6224

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.