Aller directement au contenu
Logo de Malkenhorst Makelaars

Hazelaarhof 2

2691DN 's-Gravenzande • Zuid-Holland

Disponible

€ 515.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 527.150

Prix d'achat /m²: € 4.292

Galerie de photos

Description

In een rustige, groene en kindvriendelijke woonomgeving ligt deze verzorgde en verrassend ruime eindwoning, waar comfort en hedendaags woonplezier centraal staan. De woning is door de jaren heen goed onderhouden en op belangrijke punten gemoderniseerd, met als absolute eyecatcher de recent geplaatste dakkapel (2025). Met een lichte woonkamer, open keuken, drie ruime slaapkamers, een separate wasruimte en een diepe, zonnige achtertuin is dit een ideaal thuis voor wie zonder grote verbouwingen wil verhuizen. De buurt kenmerkt zich door ruim opgezette straten, veel openbaar groen en een fijne mix van gezinnen en stellen. Voorzieningen zoals winkels, scholen, sportverenigingen en openbaar vervoer bevinden zich op korte afstand, net als het strand en uitvalswegen richting omliggende steden. Daarnaast zijn diverse wandel- en fietsroutes in de directe omgeving te vinden, waardoor je hier rustig woont met alle dagelijkse gemakken binnen handbereik. Heeft u interesse in deze goed afgewerkte, instapklare gezinswoning? Wij leiden u graag rond! Begane grond: Via de verzorgde voortuin betreedt u de woning in de hal met garderobe, meterkast, trapopgang met trapkast en moderne toiletruimte. Vanuit de hal is er toegang tot de ruime en lichte woonkamer (ca. 28,8 m2), welke dankzij de grote raampartijen en prettige plafondhoogte een open en uitnodigende sfeer heeft. Er is voldoende ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een royale eethoek, op de vloer ligt een onderhoudsvriendelijke PVC vloer in visgraat motief. Aan de achterzijde bevindt zich de open keuken, vernieuwd in 2018 en uitgevoerd in een tijdloze kleurstelling. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en biedt prettig zicht op de tuin. Vanuit de keuken is er directe toegang tot de achtertuin. De diepe achtertuin is fraai aangelegd en biedt door zijn afmetingen volop mogelijkheden voor meerdere terrassen, speelruimte of groen. Achter in de tuin bevindt zich een praktische, stenen berging, ideaal voor fietsen en tuinspullen, met een handige achterom. Eerste verdieping: Op de eerste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers, allen keurig afgewerkt en goed van formaat. De kamers zijn flexibel in te delen en daardoor geschikt als slaap-, werk- of hobbykamer. In de kleinste kamer aan de achterzijde is de aansluiting voor de wasmachine gevestigd, waardoor deze ruimte perfect geschikt is als separate wasruimte. De badkamer aan voorzijde, vernieuwd in 2020, is modern uitgevoerd en voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en tweede toilet. Dankzij het raam is er natuurlijke ventilatie en daglicht, wat bijdraagt aan een frisse en comfortabele uitstraling. De badkamer heeft tevens een mechanische ventilatie en een designradiator. De stoere betonlook past perfect bij de groene wandtegel in visgraat motief. Tweede verdieping: De tweede verdieping is in 2025 aanzienlijk verbeterd door de plaatsing van een dakkapel met kunststof kozijnen en HR+++ glas. Hierdoor is een volwaardige extra slaapkamer ontstaan met veel licht en extra ruimte. Via de overloop is een extra ruimte toegankelijk met vast kastruimte onder het schuine dak en daglichttoetreding middels de dakkapel. Achter de knieschotten is extra bergruimte aanwezig. Bijzonderheden: - Ruime, instapklare eindwoning; - 4 goed bemeten (slaap-)kamers; - Moderne badkamer (2020) en keuken (2018); - Dakkapel geplaatst in 2025 met kunststof kozijnen en HR+++ glas; - Energielabel C; - Buitenzijde woning geschilderd in 2025 (voorkant BG) en 2023 (overig); - Achtergevel volledig vernieuwd in 2025, nok is vernieuwd en dakkapel geplaatst; - Voldoende openbare parkeergelegenheid voor de woning; - Kindvriendelijke woonwijk met diverse sociale voorzieningen op korte afstand; - Oplevering in overleg;

Prêt immobilier berekenen

€ 515.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 527.150

3,04%

Annuellement

%

€ 25.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 515.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, eindwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
120 m²
Superficie du terrain
145 m²
Contenu
435 m³
Espace de stockage externe
8 m²
Aire de la cour arrière
68 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1972
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
AWB (gas gestookt combiketel, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Beschutte ligging en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2691

Google Maps

Voir 's-Gravenzande sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans 's-Gravenzande

Chiffres de logement et de quartier dans 's-Gravenzande

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans 's-Gravenzande. En 2025 étaient 24.235 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 475.000.

Résidents

24.235

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 475.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

564

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in 's-Gravenzande
Année Résidents
2021 22.425
2022 23.035
2023 23.470
2024 23.730
2025 24.235

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en 's-Gravenzande
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 340.000
2022 EUR 376.000
2023 EUR 426.000
2024 EUR 455.000
2025 EUR 475.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.785 0-15: 4.100 15-25: 2.785 25-45: 6.370 45-65: 6.200

Niveau d'enseignement

Hoger

4.540

Praktisch

4.670

Middelbaar

8.500

Origine des habitants (2025)

Europa

2.045

Nederland

20.310

Buiten Europa

1.875

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.832
Appartementen 2.457
Tussenwoningen 4.245
Vrijstaande woningen 1.236
Twee-onder-één-kap woningen 543

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 77
1900 tot 1925 277
1925 tot 1950 688
1950 tot 1970 2.009
1970 tot 1980 1.687
1980 tot 1990 1.154
1990 tot 2000 768
2000 tot 2010 1.094
2010 tot 2020 1.066
2020 en later 645

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

2.927

Étiquette C

2.554

Étiquette B

1.864

Étiquette D

718

Étiquette F

566

Étiquette G

455

Étiquette E

437

Étiquette A+++

396

Étiquette A++

287

Étiquette A+

244

Étiquette A++++

57

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en 's-Gravenzande
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.110 2.990
2021 1.250 3.010
2022 940 2.790
2023 830 2.620
2024 810 2.710

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.740

Huurwoning

Gaz: 700 • Électricité: 2.000

Koopwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.870

Appartement

Gaz: 550 • Électricité: 1.720

Tussenwoning

Gaz: 750 • Électricité: 2.510

Vrijstaande woning

Gaz: 1.440 • Électricité: 4.160

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.070 • Électricité: 3.460

Activité dans 's-Gravenzande (2025)

Handel en HORECA 455
Nijverheid en energie 730
Zakelijke dienstverlening 825
Overheid, onderwijs en zorg 435
Landbouw, bosbouw en visserij 365
Vervoer, informatie en communicatie 170
Financiele diensten en onroerendgoed 195
Cultuur, recreatie en overige diensten 315

Nombre total d'établissements: 3.490

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans 's-Gravenzande
Période Délits
jan 2025 67
jan 2026 39
jul 2025 78
jun 2025 41
mei 2025 44
mrt 2025 47
nov 2024 62
nov 2025 25
okt 2024 41
okt 2025 53
sep 2024 45
sep 2025 43

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de 's-Gravenzande.

Questions fréquemment posées sur le logement dans 's-Gravenzande

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft 's-Gravenzande?

's-Gravenzande telt in 2025 ongeveer 24.235 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in 's-Gravenzande?

De gemiddelde WOZ-waarde in 's-Gravenzande is in 2025 circa € 475.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in 's-Gravenzande?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in 's-Gravenzande ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in 's-Gravenzande?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 564 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in 's-Gravenzande?

In 's-Gravenzande komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.245 woningen.

Meer maisons in 's-Gravenzande

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.