Aller directement au contenu
Logo de Allround Makelaardij

Velpstraat 14

5036TJ Tilburg • Noord-Brabant

Disponible

€ 1.150.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 24.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 23.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 1.174.850

Prix d'achat /m²: € 4.713

Galerie de photos

Description

Exclusief en groots wonen met allure en comfort op topniveau Aan een rustige, ruim opgezette straat in de gewilde wijk Koolhoven Noord presenteert zich deze imposante, vrijstaande villa – een woning van uitzonderlijk formaat, verfijning en veelzijdigheid. Met een woonoppervlakte van circa 244 m², gelegen op een royaal perceel van 526 m², acht volwaardige slaapkamers, een praktijkruimte en twee eigen inritten, biedt deze residentie een zeldzame combinatie van luxe, comfort en functionaliteit. Vanaf het eerste moment maakt de woning indruk. De statige verschijning, royale opzet en hoogwaardige afwerking vormen samen een harmonieus geheel waarin exclusiviteit en woonplezier centraal staan. Wonen op niveau Gebouwd in 2007 en volledig geïsoleerd (energielabel A), is deze villa in de loop der jaren op hoogwaardig niveau uitgebreid met een extra verdieping. Hierdoor is een toekomstbestendige woning ontstaan die zich moeiteloos aanpast aan uiteenlopende woonwensen – van royaal gezinsleven tot werken en ontvangen op hoog niveau. De aanwezigheid van twee eigen inritten voor 4 auto’s onderstreept het exclusieve karakter en biedt optimaal gemak, privacy en parkeerruimte – een zeldzaamheid die perfect aansluit bij het niveau van deze woning. Indeling met allure Begane grond De royale entree verwelkomt u in stijl en geeft toegang tot een separaat toilet en de praktijkruimte, die zich uitstekend leent voor een kantoor of beroep aan huis met een representatieve uitstraling. De riante L-vormige living vormt het kloppend hart van de woning. Grote raampartijen zorgen voor een prachtige lichtinval, terwijl de houtkachel een warme, uitnodigende ambiance creëert. Hier komen comfort en elegantie moeiteloos samen. De open U-vormige leefkeuken met kookeiland is een ware eyecatcher en ontworpen voor liefhebbers van koken en samenzijn. De keuken is voorzien van een Quooker, wijnklimaatkast, bora kookplaat met afzuiging, koelkast, vriezer, oven, combi-oven/steamer en een vaatwasser. Deze ruimte nodigt uit tot lange diners en verfijnde momenten met familie en vrienden. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met wasruimte en directe toegang tot de inpandige garage. De gehele verdieping is voorzien van vloerverwarming m.u.v. de garage. Eerste verdieping De eerste verdieping beschikt over vier ruime slaapkamers, elk met een prettige lichtinval en veelzijdige indelingsmogelijkheden. Met twee badkamers en een separaat toilet wordt hier een hoog niveau van comfort geboden. De hoofdbadkamer is compleet uitgevoerd met ligbad, inloopdouche en wastafelmeubel. De tweede badkamer beschikt eveneens over een inloopdouche en wastafelmeubel – ideaal voor een groot gezin of het ontvangen van gasten. De gehele verdieping is voorzien van vloerverwarming. Tweede verdieping De volwaardige tweede verdieping herbergt nog eens vier slaapkamers, drie slaapkamers voorzien van praktische knieschotten met bergruimte. Tevens 2 aparte ruimtes voor toilet en douchruimte waarvan de voorzieningen al zijn aangelegd. Deze etage biedt een ongekende mate van flexibiliteit en kan volledig naar wens worden ingericht – van extra slaapkamers tot luxe werk-, hobby- of ontspanningsruimtes. Buitenleven in stijl De fraai aangelegde tuin, gelegen op een perceel van 526 m², vormt een verlengstuk van de woning en ademt rust en verzorging. Het strak onderhouden groene gazon zorgt voor een frisse, open uitstraling, terwijl de sfeervolle zitplek met een royale 8-persoonstafel dé plek is om lange zomeravonden door te brengen met familie en vrienden. Hier geniet u in alle privacy van het buitenleven, in een setting die perfect aansluit bij het comfort en de allure van de woning zelf. Ligging Gelegen in het hoogwaardige en kindvriendelijke Koolhoven Noord woont u hier in een rustige en ruim opgezette woonomgeving, met alle voorzieningen binnen handbereik. Scholen, winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen bevinden zich op korte afstand, wat deze locatie zowel comfortabel als strategisch maakt. Een klasse apart Velpstraat 14 is een woning die zich onderscheidt door schaal, kwaliteit en veelzijdigheid. Een plek waar luxe en leefruimte samenkomen en waar elke woonwens gerealiseerd kan worden. Dit is geen huis, maar een complete woonbeleving – ontworpen voor wie alleen genoegen neemt met het allerbeste. Interesse? Wij nodigen u graag uit om uw interesse kenbaar te maken, zodat u als één van de eersten de mogelijkheid krijgt deze exclusieve villa te bezichtigen.