Aller directement au contenu
Logo de Makelaardij Huf

Stobberakplantsoen 14

3544TD Utrecht • Utrecht

Disponible

€ 775.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 17.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 792.350

Prix d'achat /m²: € 5.916

Galerie de photos

Description

In de kindvriendelijke, groene wijk Langerak is deze twee-onder-één kapwoning in de verkoop gekomen! De begane grond biedt een zee aan licht en ruimte door de drie meter hoge plafonds met raampartijen en een schuifpui naar de achtertuin. De woonkamer bevindt zich aan de achterzijde en de woonkeuken is aan de voorzijde van de woning. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en de badkamer. Op de tweede verdieping is een grote open ruimte met het aangrenzende dakterras op het westen! Deze topetage kan naar eigen inzicht worden ingedeeld. De buitenruimte van deze woning is ook heel royaal en bestaat uit een mooie voor- en achtertuin. De besloten achtertuin ligt aan het plantsoen en biedt veel privacy. De wijk: De wijk Langerak is een van de eerste en ruimere wijken van Leidsche Rijn en is gelegen aan de oostkant. De wijk is ruim en groen van opzet met mooie plantsoenen, speeltuintjes, grasvelden en slootjes. Fietsend over de Daphne Schippersbrug bereik je in 15 minuten het centraal station en het oude centrum van Utrecht. In de buurt zijn alle denkbare voorzieningen te vinden zoals kinderdagverblijven, basis- en middelbare scholen, een drietal parken waaronder het populaire Máximapark. Ook zijn in de wijk meerdere speeltuinen te vinden zoals de grote bouwspeeltuin en kleinere speeltuintjes die om de hoek liggen. Het moderne Leidsche Rijn winkelcentrum met het gelijk genaamde treinstation zijn op korte afstand gelegen. Sportpark Rijnvliet (hockey, rugby, tennis, voetbal en paardrijden) en sportpark Fletiomare (hockey, voetbal en zwembad) liggen ook op een gunstige fietsafstand. Goede uitvalwegen vanuit de wijk Langerak naar de A2/A12/A27. Kortom vanaf deze locatie woon je dus heel centraal! Begane grond Entree, ruime hal met ruimte voor de garderobe, meterkast en toiletruimte. Meteen links is de ruime woonkamer. De woonkamer is tuingericht en heeft hoge raampartijen ( 3 meter) en een schuifpui. Via de schuifpui sta je direct in de mooie achtertuin. Tussen de zit- en woonkamer is de trapopgang naar de eerste verdieping. Aan de voorzijde van de woning is de gezellige woonkeuken. Ook hier is enorm veel licht door de grote aanwezige raampartijen. De hoekkeuken heeft een extra wandmodule. De keuken is voorzien van stenen werkbladen en basis inbouwapparatuur. Op de begane grond ligt een mooie eikenhouten vloer. Eerste verdieping Vanaf de overloop bereik je de drie volwaardige slaapkamers. Bestaande uit twee grote slaapkamers, waarvan één met een inbouwkast en nog een kleinere slaapkamer. De twee grote slaapkamers zijn gelegen op een hoek en hebben hierdoor een extra raam aan de zijkant. In het midden van de overloop is de ruime badkamer. De badkamer is uitgerust met een ligbad, 2 wastafels, een aparte inloopdouche en een tweede zwevend toilet. De muren in de badkamer zijn tot het plafond getegeld. Het aanwezige badkamerraam zorgt voor natuurlijke ventilatie. Op de overloop is een praktische bergkast die geschikt is voor de opstelling van de wasmachine en droger. Tweede verdieping Ruime zolderkamer met grote inbouwkast en klein pantryblok. Deze ruimte is uitermate geschikt als ouderslaapkamer maar ook als kantoorruimte of logeerverblijf. De mogelijkheid bestaat ook om op deze etage een kleine badkamer aan te leggen. Deze zolderkamer heeft een schuifpui naar het dakterras met westligging. Buitenruimte: In de achtertuin kun je door de zuidwestligging heerlijk genieten van de zon. De tuin is ingedeeld met een betegeld zonneterras, grasveld en mooie plantenborders. In de achtertuin heb je veel privacy. Hier kunnen nog twee kleine zonneschermen worden uitgezet. De ruime voortuin heeft een grasveld met mooie plantenborders. Hier staan onder meer 2 perenboompjes, blauwe regen en lavendelplanten. Naast de woning is een aparte fietsenberging. Op de oprit, aan de voorzijde van de woning, is ruimte om twee auto’s te parkeren. Bijzonderheden: - Het woonoppervlak bedraagt circa 131 m2; - Het perceeloppervlak van de woning is 277 m2; - De woning heeft een energielabel met klasse A; - Drie slaapkamers, ruime zolderverdieping en dakterras; - Parkeren onder de carport; - Ruime achtertuin met veel privacy gelegen op het zuidwesten; - Ruime voortuin heeft een ligging op het zuidoosten; - De grond is uitgegeven in eeuwigdurende erfpacht. Dus geen canon meer verschuldigd; - De woning is aangesloten op stadsverwarming; - Kindvriendelijke en ruim opgezette woonwijk; - In de koopakte worden aanvullende clausules opgenomen; - Verkoper mag notariskeuze bepalen; - Oplevering van de woning is in overleg Interesse in deze leuke twee-onder-één kapwoning? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging. Je eigen NVM aankoopmakelaar is ook van harte welkom. Adressen van NVM kantoren zijn te vinden op Funda.

Prêt immobilier berekenen

€ 775.000

Coûts d'achat (estimés): € 17.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 792.350

3,04%

Annuellement

%

€ 38.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 775.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
131 m²
Superficie du terrain
277 m²
Contenu
471 m³
Autre espace intérieur
7 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
12 m²
Aire de la cour arrière
65 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2000
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Stadsverwarming
Eau chaude
Stadsverwarming
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Carport en parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
16-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en toilet

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3544

Google Maps

Voir Utrecht sur la carte

Explorez Utrecht et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Utrecht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Utrecht. En 2025 étaient 325.510 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 474.416.

Résidents

325.510

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 474.416

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 38.255

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

25.985

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Utrecht
Année Résidents
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Utrecht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Niveau d'enseignement

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origine des habitants (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

47.799

Étiquette C

25.699

Étiquette B

17.523

Étiquette D

13.066

Étiquette F

12.655

Étiquette G

11.728

Étiquette E

11.306

Étiquette A+

9.677

Étiquette A++

5.013

Étiquette A+++

4.232

Étiquette A++++

725

Étiquette A+++++

21

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Utrecht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 791 • Électricité: 2.601

Huurwoning

Gaz: 421 • Électricité: 1.821

Koopwoning

Gaz: 587 • Électricité: 2.316

Appartement

Gaz: 368 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 700 • Électricité: 2.361

Vrijstaande woning

Gaz: 1.325 • Électricité: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 898 • Électricité: 3.142

Activité dans Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Nombre total d'établissements: 55.750

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Utrecht
Période Délits
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Utrecht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Utrecht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer maisons in Utrecht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.