In Nuenen staat Kortmann Vastgoed & Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de vastgoedwereld. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u zorgvuldig en transparant door het proces van kopen, verkopen of huren van woningen. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, verhuur en financieel advies. Wij werken met een duidelijke en open communicatie, waarbij uw wensen centraal staan...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Brigidastraat 14
4834WJ Breda
€ 560.000 k.k.
€ 4.308/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 169 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Orleanshof 44
5627LP Eindhoven
€ 500.000 k.k.
€ 3.846/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 176 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Rouenlaan 8
5627PB Eindhoven
€ 475.000 k.k.
€ 4.204/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Lobroec 44
5673BA Nuenen
€ 825.000 k.k.
€ 4.231/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 338 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Het Puyven 43
5672RA Nuenen
€ 495.000 k.k.
€ 3.722/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 273 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Heidezoom 15
5665EB Geldrop
€ 599.000 k.k.
€ 5.300/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (29)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
29 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Het Puyven 43
10Alle zaken m.b.t. de aankoop van de woning en de daar bijbehorende financiële dienstverlening zijn heel goed verlopen. We zijn erg tevreden over de adviezen, de snelheid van handelen en de communicatie er omheen.
-
Otello 2
9Professioneel en veel kennis maar ook behulpzaam en sociaal Altijd bereid om ons in dit proces bij te staan Fantastisch 🔝
-
Fabiushof 11
10Het contact met de makelaar verliep erg goed, goede communicatie en alles werd heel goed uitgelegd. Van het begin tot het einde! Ik kan iedereen hen aanraden!!
-
Refeling 28
10Erg toegankelijke medewerkers, goed bereikbaar en vriendelijk. Kundig in wat ze doen en weten. Zou deze makelaar zeker aanbevelen!
-
Opwettenseweg 157
10De makelaar leren kennen bij een bezichtiging van een ander huis, en had er meteen een goed gevoel bij! Dus een afspraak gemaakt voor de verkoop van ons huis. Fijn makelaarskantoor met lieve behulpzame mensen. We zouden ze bij iedereen aanraden
-
Soeterbeekseweg 3 B
9Heel fijn team, met verstand van zaken en echt met je meedenken. Vriendelijk, positief en realistisch.
-
Adelaartlaan 156
10We had a great experience selling our house through Kortmann Real Estate & Brokerage. Pepijn and his team were professional, friendly and kept us informed. Pepijn gave clear advice and guidance throughout. Everything happened in the timescale that we wanted and went very smoothly. Thanks to their hard work the sale went through quickly and without stress. Happy to recommend them.