Bouwhuis Makelaardij & Taxaties
Bouwhuis Makelaardij & Taxaties staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Vroomshoop. Wij zijn er voor u, vanaf de eerste stap tot en met het laatste detail. Onze focus ligt op uw wensen, zodat u zich volledig kunt richten op wat werkt voor u. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is transparant, nuchter en gericht op resultaat. Wij zijn gecertificeerd d...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Esdoornlaan 69
7681HR Vroomshoop
€ 349.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 377 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Oude Hoevenweg 149
7671PL Vriezenveen
€ 499.000 k.k.
€ 5.484/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 5249 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
De Kamp 32
7681CP Vroomshoop
€ 305.000 k.k.
€ 2.990/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 271 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Koningin Beatrixlaan 6 a
7681AG Vroomshoop
€ 379.000 k.k.
€ 2.596/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 325 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kleinhaar 22
7694BJ Kloosterhaar
€ 355.000 k.k.
€ 2.983/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 239 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Heemsteres 73
7683AM Den Ham
€ 535.000 k.k.
€ 2.972/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 582 m²
- Slaapkamers
- 6
Reviews (47)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
47 reviews totaal
Funda
24 reviews op Funda
23 reviews op Google
-
Korhoen 21
9Contact was goed en prettig. We kregen alles keurig door en er was constant overleg wanneer er een afpsraak was.
-
Chantal De Ruiter
10“Bedankt voor de snelle verkoop van onze woning. Wij zijn zeer tevreden over hoe alles is verlopen. Het contact met het hele team was prettig, duidelijk en professioneel.”
-
S Veld
10⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (en eigenlijk meer) Wat een fantastische makelaar is Bouwhuis Makelaardij in Vroomshoop. Vanaf het eerste contact zijn we ongelooflijk goed en deskundig begeleid. Vriendelijk, begripvol, menselijk én zeer vakkundig. Ze luisteren echt, denken mee en weten precies wat ze doen. Dankzij hun inzet en expertise is de verkoop tot een prachtig resultaat gekomen. Vijf sterren voelt eigenlijk tekort – absoluut een aanrader!
-
Johan Frisostraat 2
9Het contact met de makelaar verliep prima en naar verwachting . De verkoop verliep vrij vlot. Kortom zeer tevreden met deze makelaar.
-
Dreef 62
9We hadden fijn contact. Duidelijk, concreet, korte lijntjes. Leuk dat ook Daniëlle steeds meer andere taken krijgt. Zo kwam zij bij ons langs om het voorlopig koopcontract te ondertekenen. Dit verliep vertrouwd en met een nuchtere blik
-
Vierzonenweg 32
9Wij zijn zeer tevreden over Bouwhuis Makelaardij & Taxaties. De deskundigheid en kennis van de lokale markt bleek overtuigend uit het kennismakingsgesprek. Daardoor direct verder gegaan. Het gehele proces verliep soepel en werd voortreffelijk en deskundig begeleidt. Wij zijn tevreden over het gerealiseerde resultaat.