Makelaarshuis de Jong
Makelaarshuis de Jong staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Bunschoten-Spakenburg. Wij zijn er voor u, van de eerste stap tot het laatste handje, met een duidelijke visie op succesvolle transacties. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties. Wij werken met een transparante en professionele werkwijze, gestaafd door certificaten van NWWI, NRVT en SCVM. Onze expertise zorgt voor een gerichte benadering van...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Gouden Ploeg 71
3824DT Amersfoort
€ 530.000 k.k.
€ 4.344/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 133 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Schansplein 4
3751BS Bunschoten-Spakenburg
€ 425.000 k.k.
€ 5.903/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Bilderdijkstraat 24
3751EX Bunschoten-Spakenburg
€ 649.000 k.k.
€ 4.843/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 206 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Voorste Kamp 50
3751JT Bunschoten-Spakenburg
€ 978.000 k.k.
€ 5.174/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 189 m²
- Perceeloppervlakte
- 279 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Medemblikker Span 18
3752TH Bunschoten-Spakenburg
€ 419.000 k.k.
€ 4.929/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Lient 23
3829EJ Hooglanderveen
€ 550.000 k.k.
€ 4.583/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 119 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (40)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
40 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
28 reviews op Google
-
Lindenstraat 2
8Het contact verliep soepel, vaak via de app, maar ook telefonisch. Eerlijk en betrouwbaar advies. Alles prima verlopen.
-
Rikkert Jacobstraat 35
9Het contact was goed. Prettig gesprek op voorhand. In het begin een iets afwachtende houding toen er geen kijkers kwamen. Maar daarna pro-actief opgepakt en met een goed voorstel gekomen. Verkoop kwam van de grond en alles goed geregeld. Ook prima advies gegeven.
-
Bunschoter Veenkamp 34
9Hoewel de koper veel eisen had werd er steeds goed gehandeld en bleef de sfeer goed. De eisen van de koper zijn steeds op (voor alle partijen ) opgelost
-
Overstag 3
10Nette, professionele en adequate Makelaar met verstand van de regionale markt en de verkopers/kopers die zich daarin bewegen. Goede communicatie-middelen zoals een Whatsapp groep om snel elkaar te voorzien van informatie en status. Prijs.kwaliteit verhouding is zeker in balans, duidelijke overeenkomsten en een snel resultaat hebben hierbij zeker aan bijgedragen.
-
Michael Russo
4Mijn ervaring met Makelaarshuis de Jong was teleurstellend. De communicatie verliep traag en ik voelde me gedurende het hele proces niet goed geïnformeerd. De service voldeed niet aan mijn verwachtingen, zeker niet voor de prijs die ze rekenen.
-
Zanglijster 42
9De Jong was altijd bereikbaar voor vragen of hij belde gelijk terug. Helemaal tevreden. Wij werden altijd goed op de hoogte gehouden en voorgelicht.