Schipbeek Makelaars
"Altijd in beweging"
Schipbeek Makelaars is een jong, full-service NVM-kantoor dat zich vestigd heeft aan de Molenstraat 10 in Bathmen. Wij bieden hulp bij het verkopen, aankopen en taxeren van woningen in de regio. Onze ervaring in de makelaardij zorgt voor betrouwbare en doordachte ondersteuning bij elke transactie. Of u nu uw huis wilt verkopen of een nieuwe woning zoekt, wij zorgen voor een volledige begeleiding. Van het zoeken naar de juiste koper tot...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Schipbeeksweg 7
7437BV Bathmen
€ 475.000 k.k.
€ 3.711/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 289 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wichinksweg 21
7434RV Lettele
€ 435.000 k.k.
€ 3.783/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 210 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Haerkamp 41
7213CC Gorssel
€ 425.000 k.k.
€ 3.696/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 279 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Hogeweg 17
7437VH Bathmen
€ 795.000 k.k.
€ 4.392/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 655 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Europalaan 8
7437BS Bathmen
€ 350.000 k.k.
€ 2.800/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 279 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Kruisakker 7
7437DV Bathmen
€ 475.000 k.k.
€ 3.682/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
3 reviews op Google
-
Europalaan 8
10Prima geholpen bij de verkoop. Veel verstand van zaken en plezierig in de omgang. Ik zou de makelaar iedereen aanbevelen.
-
Brink 5
10Ik ben ontzettend tevreden over mijn makelaar. De communicatie was altijd duidelijk en snel, er werd goed meegedacht en alles verliep professioneel en soepel. Dankzij de deskundige begeleiding voelde het hele proces vertrouwd en stressvrij. Absoluut een aanrader!
-
Deventerweg 31
10Schipbeek makelaars is een zeer vakkundige makelaar, waarbij persoonlijk contact hoog in het vaandel staat !! Wij hebben zijn service en begeleiding dan ook als zeer prettig ervaren zowel voor als tijdens het verkoopproces.
-
Schoolstraat 11
9Aardige, deskundige en laagdrempelige werkwijze. Erg prettig samenwerken. Opdracht was snel opgepakt en snel en netjes afgerond.
-
Prins Florisplein 16
9Goed contact na een bezichtiging. En duidelijk verhaal over de kijkers. Ruime kennis van de woningmarkt.
-
Leeghwaterlaan 13
9Bij Schipbeek makelaars krijg je deskundige adviezen en begeleiding geboden. Van de eerste kennismaking tot de overdracht.
-
Anna van Burenplein 2
8Contact met makelaar verliep goed, huis is heel snel verkocht, voor een prima prijs. Overdracht verliep vlot.
-
Constantijn Huygensstraat 26
10Zelfstandige makelaar, contact is altijd persoonlijk en vriendelijk. Deskundig en komt afspraken na! Wij hebben ons laten adviseren en daar kijken wij positief op terug.