Peters & Jacobs Makelaars Taxateurs
"“Uw sleutel tot succes.”"
Bij ons staat uw wens centraal. Wij nemen u serieus en werken met een persoonlijke aanpak, zonder omwegen en met de focus op resultaat. U krijgt duidelijkheid vanaf het begin, zodat u altijd weet waar u aan toe bent. Onze kennis van de regionale markt zorgt voor een betrouwbare en succesvolle bemiddeling. Of u nu koper, verkoper of bouwer bent van woningen of bedrijfsonroerend goed, wij staan voor u klaar met expertise en toewijding. Wi...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Broekstraat 9
6051JZ Maasbracht
€ 419.000 k.k.
€ 3.223/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 525 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Lisweg 22
6102CW Echt
€ 343.000 k.k.
€ 4.035/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Dieterderweg 74
6114JM Susteren
€ 629.000 k.k.
€ 3.789/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 487 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hoogveldsweg 54 A
6102CC Echt
€ 735.000 k.k.
€ 2.952/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 249 m²
- Perceeloppervlakte
- 420 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hommelweg 2 R 636
6114RT Susteren
€ 169.000 k.k.
€ 2.913/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- 427 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
in 't Broek 5 58
6107BG Stevensweert
€ 192.500 k.k.
€ 2.406/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 350 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
23 reviews op Google
-
Richard Janssen
10Als kopende partij te maken gehad met deze makelaar. Ondanks dat ze uiteraard de belangen van de verkopende partij behartigen, doen zo ook voor de kopende partij net dat beetje extra. Duidelijke communicatie en altijd snel bereikbaar voor het beantwoorden van vragen. Daarnaast zijn ze ook niet te beroerd om tijdens afspraken even de tijd te nemen voor een babbeltje wat de afhandeling gemoedelijk en persoonlijk maakt.
-
Daisy Bobik
10Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding tijdens de verkoop van ons huis. Vanaf het eerste contactmoment tot aan de overdracht zijn we uitstekend geïnformeerd over elke stap in het proces. De communicatie was helder en transparant, en bij vragen kregen we altijd snel en duidelijk antwoord. Het gaf ons vertrouwen en rust. We kijken terug op een prettige en zorgvuldige verkoop en kunnen deze makelaar van harte aanbevelen!
-
Elsa Breukers
10Ik ben zeer tevreden over de werkzaamheden van mevrouw Jacobs, kan haar aanbevelen als makelaar. Professioneel, maar ook menselijk. En wat veel andere makelaars missen: vrouw-vriendelijk.
-
Sander Rutten
10"We hebben na een jaar zoeken onze eerste woning gekocht, een complex pand met deels bedrijfsgrond. Dankzij de professionele aankoopbegeleiding van Peeters Jacobs Makelaars verliep alles soepel, zonder dat we ons zorgen hoefden te maken over wet- en regelgeving. We zijn erg tevreden over hun aanpak en zullen hen zeker aanbevelen aan anderen!