Buurman Makelaardij
"Beter een goede BUURMAN dan een verre vriend."
Buurman Makelaardij is een NVM-makelaarskantoor in Apeldoorn dat zich onderscheidt door een unieke aanpak. Onze makelaars presenteren elk huis in een persoonlijke woonvideo, waardoor wij vaak herkend worden op straat. Door jarenlang met succes te werken aan makelen en marketing, zijn wij uitgegroeid tot één van de grootste kantoren in de regio. Onze methode levert concreet resultaat: we bereiken meer potentiële kopers voor de verkoop va...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Plantsoen Welgelegen 39
7321ZJ Apeldoorn
€ 479.500 k.k.
€ 4.795/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Vosbergen 28
7339LG Ugchelen
€ 400.000 k.k.
€ 4.211/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Koudhoornlaan 10
7339BP Ugchelen
€ 685.000 k.k.
€ 4.448/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 326 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hofveld 3
7331KA Apeldoorn
€ 425.000 k.k.
€ 5.120/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 195 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kraaienweg 57
7331HW Apeldoorn
€ 449.500 k.k.
€ 4.682/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Buizerdweg 60
7331JJ Apeldoorn
€ 349.500 k.k.
€ 4.424/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (135)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
135 reviews totaal
Funda
114 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Talingweg 141
10Van het begin tot het einde top! Fijne communicatie, we hoefden ons nergens druk over te maken! Zowel Arjan als de dames op het kantoor hebben ervoor gezorgd dat ons huis super snel verkocht is en voor een prima prijs!
-
G.P. Duuringlaan 24
9Prettig en duidelijke communicatie. Ik kan Buurman makelaardij zeker aanbevelen. Goed geholpen en plezierig
-
Narda van Terwisgastraat 23
9Uitstekende service en begeleiding bij de verkoop van mijn huis. Het contact met de makelaar was heel erg prettig, ik ben goed geïnformeerd en werd na afloop van de kijkmomenten elke keer goed op de hoogte gehouden.
-
Ptolemaeusstraat 9
10Robin Bussink heeft t perfect gedaan. Zeer professioneel 👍 Wij wensen Robin heel veel succes met het opstarten van zijn nieuwe makelaarskantoor . Alle vertrouwen dat dit gaat lukken.
-
Gruttersdreef 531
9Zowel gekocht als verkocht via deze makelaar. Communicatie is altijd helder en duidelijk. Werken als een echt team waar de binnendienst altijd bereikbaar en op de hoogte is. Transparant in strategie en verwachtingen met als kers op de taart een plan dat helemaal goed samenkomt. M.a.w. we hebben een mooi bedrag voor onze woning gekregen. Enige tegenvaller was de fotograaf die via de makelaar was geregeld. De foto's waren mooi maar een hoop kleine foutjes gemaakt tijdens het proc…