Aelmans Woningmakelaars Panningen
"De meest veelzijdige makelaar!"
Aelmans Woningmakelaars Panningen staat al meer dan 30 jaar voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij het realiseren van woondromen. In de regio Limburg, van het Heuvelland tot het natuurrijke Peel en Maas, kennen onze makelaars en taxateurs de lokale markt goed. Of je nu wilt verkopen, verhuren, een taxatie nodig hebt of hulp bij de aankoop zoekt, wij staan voor je klaar. Onze deskundigheid en onafhankelijkheid zorgen ervoor dat we jou...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Loverhof 1
5981CT Panningen
€ 450.000 k.k.
€ 4.369/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Beltmolenstraat 35
6088CA Roggel
€ 585.000 k.k.
€ 3.524/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 433 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Baarskampstraat 38
5995AW Kessel
€ 615.000 k.k.
€ 3.750/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 1130 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Buitenhof de Leistert 99
6088NM Roggel
€ 249.500 k.k.
€ 2.446/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 586 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Schoolweg 146 A
5916PL Venlo
€ 845.000 k.k.
€ 3.288/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 257 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Zandberg 6
5993AA Maasbree
€ 595.000 k.k.
€ 5.561/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 7485 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (29)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
29 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Jos Coolen
10Wij zijn zeer tevreden over Evelien als makelaar. In de loop der jaren heb ik al meerdere makelaars meegemaakt, maar zij springt er echt positief uit. Evelien is meedenkend, betrokken en oprecht geïnteresseerd. Ze luistert goed, noteert alles zorgvuldig en neemt ruim de tijd voor je. Haar enthousiasme en persoonlijke aanpak geven veel vertrouwen. Wij hebben de samenwerking als zeer prettig ervaren en raden haar ook zeker aan .
-
J. H
2Helaas is Jo Aelmans telefonisch nooit bereikbaar geweest en heeft hij ook na meerdere (ongeveer 10) terugbelverzoeken geen contact met ons opgenomen. Daarnaast heeft hij ons bod nooit aan de verkopende partij voorgelegd. De kavel is uiteindelijk verkocht aan een andere partij, die bovendien een lager bod heeft uitgebracht dan wij.
-
Passage Kapel 50
9Heel erg goed! Zorgvuldig snel volgens afspraak betrouwbaar meedenkend proactief kennis vd lokale markt
-
Rijkel 33
8Op een paar kleine details na wad alles goed geregeld. Ook de presentatie foto s en filmpjes waren super.
-
Burg. Janssenring 32
10Duidelijkheid vanaf het begin! Geen praatjes maar concrete visie over hoe t huis het beste verkocht kan worden. Goed advies, korte lijnen en altijd bereid voor extra uitleg indien nodig. Kort samengevat: zo kan het ook! Ik heb eerder hele andere ervaringen opgedaan bij een andere “grote” speler binnen de gemeente…