Brouwers Makelaars
"Enthousiast, open & gedreven!"
Marc Brouwers is een ervaren makelaar met veel kennis van de woningmarkt. Hij heeft zich gespecialiseerd in het verhuren en verkopen van woningen, met een sterke focus op klantgerichtheid. Zijn werkzaamheden omvatten zowel particuliere als commerciële transacties, waarbij hij zich inzet voor een soepele en betrouwbare handel. Door zijn geduldige en professionele aanpak heeft hij zich een goede naam opgebouwd in de regio. Hij luistert aa...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Rijnbeekstraat 368
5913GP Venlo
€ 210.000 k.k.
€ 3.231/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Pater Beekerplein 6
5941CB Velden
€ 365.000 k.k.
€ 3.967/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 228 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Julianastraat 12
5911AX Venlo
€ 689.000 k.k.
€ 3.589/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 198 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
In het Veld 2
5926VZ Venlo
€ 895.000 k.k.
€ 4.475/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 800 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
2e Lambertusstraat 7
5921HW Venlo
€ 399.000 k.k.
€ 2.810/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Maasstraat 100
5935AM Steyl
€ 450.000 k.k.
€ 3.435/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 392 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (80)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
80 reviews totaal
Funda
52 reviews op Funda
28 reviews op Google
-
Tegelseweg 213
10We hadden een zeer prettig contact, duidelijk, korte lijnen, snelle updates, zakelijk maar ook aimabel. We zijn zeer tevreden over de begeleiding en afhandeling van de verkoop.
-
Schillerstraat 90
9Een heel betrokken makelaar welke verstand had van de huidige markt. Niks was teveel en daarmee heeft ze bij mij de gunfactor.
-
XXXkasaxx XXX
2 -
Caesarlaan 9
10Super fijne makelaardij!! Snel en accuraat. Gedegen advies en snel in het contacteren. Ik zou Brouwers zeker adviseren!
-
Kramersstraat 23
10Ze weten precies waar ze mee bezig zijn en regelen alles voor je En er wordt heel goed contact met je gehouden gewoon top Mocht ik nog een keertje een makelaar nodig hebben dan wordt het weer brouwers makelaar
-
Oude Pastoriestraat 28
9Prettige en deskundige begeleiding. Al het werk werd ons uit handen genomen. Ook goede tips bij prijsonderhandelingen. Ik kan Brouwers Makelaar zeker aanbevelen.
-
Ruijsstraat 125
10Zeer prettig en vriendelijk om mee samen te werken. Komt alle afspraken na. Deskundig advies met welke prijs je het huis in de verkoop kunt zetten. Ze zijn eerlijk en betrouwbaar en zetten niet te hoog in.
-
Lijsterweg 4
10Het advies was goed en hadden een goed gevoel bij de makelaar. We werden goed op de hoogte gehouden over alles. Zeker aan te raden!
-
Drie Decembersingel 127
10zeer veel ervaring goede uitleg altyd op tijd met afspraken niks is hem te veel hele fijne ervaring met mark brouwers gehad