Coppers & Partners Makelaardij
Coppers & Partners Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de regio Peel en Maas. Wij begrijpen de waarde van uw onroerend goed en helpen u graag bij elke stap, of het nu gaat om de verkoop, aankoop, verhuur of taxatie van uw woning. In Panningen en de omgeving zijn wij uw betrouwbare partner voor alle makelaarsdiensten. Wij bieden een breed aanbod van diensten, inclusief verkoop, aankoop, verhuur en taxati...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Baarlosestraat 31 a
5993AV Maasbree
€ 469.000 k.k.
€ 3.664/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 193 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Steenstraat 93
5981AD Panningen
€ 485.000 k.k.
€ 2.146/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 226 m²
- Perceeloppervlakte
- 482 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Beekstraat 49
5981NV Panningen
€ 380.000 k.k.
€ 3.423/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 327 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Deken Jaspersstraat 2
5988EL Helden
€ 439.000 k.k.
€ 3.325/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 300 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Burg. Cremershof 27
5981DN Panningen
Prijs op aanvraag
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 45 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
van der Steenstraat 45
5768AJ Meijel
€ 349.000 k.k.
€ 3.355/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
Funda
2 reviews op Funda
18 reviews op Google
-
Carmer Sonmene
10Taxatierapport met plausibiliteitstoets van een villa in Thorn. De communicatie verliep vlot en de dienstverlening was snel.
-
Abdeltif Kebli
10Zeer.profesioneel en.makkelijk.en.goed berijkbaar en.zeer.profecionelen medewerkers !.gewoon een.aanrader!!!!!
-
Marieke Kater
8Prettig en professioneel telefonisch contact. Duidelijke uitleg en taxatie op korte termijn uitgevoerd. Uitgebreid taxatie rapport
-
Johan Spruijtstraat 32
8Het contact met de makelaar verliep goed door middel van een appgroep met beide huiseigenaren er in. Dat zorgde er voor dat er laagdrempelig contact gelegd kon worden. Ons huis is snel verkocht en opgeleverd zoals we dat graag wilde. Dus zeer tevreden!
-
Claudiuslaan 8
8Alles verliep naar wens, ik werd goed op de hoogte gehouden van de voortgang ondanks dat makelaar net vakantie had tijdens het verkoopproces.
-
Khalil
10 -
Robert Hesen
10Absoluut aanrader als jij je huis wil verkopen. Coppers & Partners gaat voor 100 procent resultaat. Ze denken echt met je mee om er het beste uit te halen. Ruud geeft slimme adviezen over de manier waarop je het huis het beste kunt presenteren aan potentiële geïnteresseerden en stippelt op basis van zijn ruime ervaring en kennis van de lokale markt de strategie uit. En: hij communiceert duidelijk en snel. Zowel naar verkoper als koper. Daarnaast fijn dat we met Ruud een vast aanspreekpunt hadden, die ook alle bezichtigingen voor zijn rekening nam. Kortom, zeer positieve ervaring!