Boer verzekeringen en makelaardij
In Bellingwolde staat Boer verzekeringen en makelaardij voor betrouwbaar advies en persoonlijke aandacht. Met jarenlange ervaring in de regio Oost-Groningen helpen wij u graag bij uw woon- en verzekeringstaken. Wij nemen de tijd om uw situatie goed te begrijpen, zodat wij u op maat kunnen begeleiden. Ons kantoor staat voor onafhankelijkheid en deskundigheid. Wij staan mensen graag persoonlijk te woord en geven u betrouwbaar advies op ba...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Morigerweg 26
9697SN Blijham
€ 650.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 206 m²
- Perceeloppervlakte
- 7670 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hoofdweg 72
9697NN Blijham
€ 325.000 k.k.
€ 2.273/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 386 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hendrik Westerstraat 45
9665AM Oude Pekela
€ 175.000 k.k.
€ 1.882/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 489 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hoofdweg 147
9695AE Bellingwolde
€ 199.500 k.k.
€ 1.995/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 1030 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Grintweg 137 A
9675HK Winschoten
€ 329.500 k.k.
€ 3.397/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 372 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Parallelweg 23
9695CT Bellingwolde
€ 375.000 k.k.
€ 2.192/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 1483 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (30)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
30 reviews totaal
30 reviews op Google
-
Meerten Pott
10 -
Vanessa Kersjes
10 -
Saskia Uittien
10Uitstekende service
-
Gerrit Buist
10 -
Geert. Helweg
10 -
H Roodbeen
10 -
Jan Metting
10Korte lijnen. Fantastische service. Anderhalf uur !!! na het indienen van een stormschadenota bericht dat het geld dezelfde dag op mijn bankrekening staat. Proficiat. Met vriendelijke groet, Jan Metting.
-
Harm Van Der Laan
10 -
Simonet Schroot
8 -
Albert Buze
10 -
Edwin b
10 -
jakob moed
10 -
Theo van der Veen
10Vriendelijk personeel en correcte bejegening.
-
Michel & Froukje Klok
10 -
Johanna für friede und freiheit
8Mooi bedrijf, goede ligging, voldoende parkeergelegenheid, goede service, top!!
-
Marcel de Vries
10Goeie service aardige mensen
-
Gerlof Langhout
10 -
Jan Sprenger
10Jij
-
Jacob Schudde
10 -
Yvi van de Holly
10