Deen Makelaars Ommen
"Maakt úw woonwensen waar!"
Deen Makelaars Ommen staat voor een uitgebreid aanbod en persoonlijke begeleiding in de vastgoedwereld. Wij zijn actief in het Vechtdal en helpen u graag bij de aankoop, verkoop of huur van woningen en bedrijfsruimtes. Onze deskundigheid in nieuwbouw, recreatie en beleggen maakt ons een betrouwbare partner voor al uw vastgoedvragen. Wij leggen veel waarde op kwaliteit en service, waardoor wij lid zijn van de Nederlandse Vereniging van M...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
ds.Laurentiusstraat 20
7685PA Beerzerveld
€ 700.000 k.k.
€ 3.333/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 210 m²
- Perceeloppervlakte
- 685 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Bergweg 2
7731AC Ommen
€ 1.275.000 k.k.
€ 6.071/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 210 m²
- Perceeloppervlakte
- 2030 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Glinthaar 5
8148RL Lemele
€ 795.000 k.k.
€ 4.274/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 6845 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Tuinstraat 5
7731GR Ommen
€ 499.000 k.k.
€ 3.868/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
van Laerstraat 4
7731EN Ommen
€ 745.000 k.k.
€ 2.427/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 307 m²
- Perceeloppervlakte
- 597 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Verkocht onder voorbehoud
Ds. C.Keersstraat 7
8151AC Lemelerveld
€ 419.000 k.k.
€ 4.320/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (66)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
66 reviews totaal
Funda
13 reviews op Funda
53 reviews op Google
-
Steenuil 37
10Alle contacten tijdens de verkoop waren goed en altijd een snelle reactie op de vragen. Een betrouwbare makelaar.
-
Rick Van Duijnen
10Hele fijne ervaring met makelaarskantoor Deen. Zowel onze makelaar (Nino) als ook de medewerkers van de binnendienst op kantoor. Wij raden dit kantoor zeker aan voor de verkoop van uw (vakantie)woning.
-
Jeanette Knol
10Heel erg tevreden. Ontzettend leuk en goed begeleid met de verkoop door Nino Hij is van harte aan te bevelen. Eerlijk en oprecht
-
Hans Rikkers
10Onlangs een mail gestuurd naar Deen Makelaars voor een taxatie. Ik werd dezelfde dag nog teruggebeld, geheel vrijblijvend, met een concurrerend aanbod (all in) en dat de taxatie op korte termijn kon worden ingepland. Het hele traject is conform afspraak verlopen. Bovendien prettige mensen aan de telefoon gehad. Voor herhaling vatbaar!
-
Jacob Marisstraat 78
10Heel fijn contact en goede begeleiding van Deen Makelaars. Ze hebben ons volledig ontzorgd betreft de verkoop van ons huis en brachten ons altijd goed op de hoogte van de stand van zaken.
-
Emslandweg 1 011
10Sympathieke medewerkers. Correcte benadering. Zeer goed in het meedenken. Goede aangeleverde documenten. Kortom: zeer aanbevolen!!
-
Leeuwenbekstraat 2
8wij zijn zo goed geholpen met de aankoop en verkoop van onze woning. Wij hoefden zelf alleen maar stukken aan te leveren en de rest deed de makelaar voor ons. heel persoonlijk ze wisten direct wie je was als je belde en over welk huis ze het hadden. al met al kunnen wij niet anders dan dat we meer dan tevreden zijn over de makelaar