ERA Prachthuis Makelaardij
ERA Prachthuis Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Rotterdam. Met een sterke focus op lokale marktkennis en klantgerichte begeleiding, zorgen wij voor een vloeiende overgang in uw woningtransactie. Onze ervaring en netwerk geven u de zekerheid van een professionele partner in een complexe markt. Wij werken met een transparante en gedetailleerde aanpak, waarbij uw behoeften centraal staan. Als onderdeel...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hoornweg 37
3042BC Rotterdam
€ 390.000 k.k.
€ 3.861/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Korianderveld 5
3124CC Schiedam
€ 540.000 k.k.
€ 4.252/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Burgemeester Bosstraat 67 A
3043GC Rotterdam
€ 325.000 k.k.
€ 3.495/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wilgenplaslaan 384
3052SL Rotterdam
€ 340.000 k.k.
€ 3.505/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Jeruzalemstraat 20 B
3061GN Rotterdam
€ 770.000 k.k.
€ 4.451/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder bod
2e Hogenbanweg 98 A
3043AT Rotterdam
€ 369.000 k.k.
€ 3.804/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
Funda
7 reviews op Funda
16 reviews op Google
-
jim jim
10 -
Hamza Pektas
10Het ging snel en soepel.
-
Marcin Romaniuk
10 -
Mihai Josanu
10We zijn er zeer tevreden mee.
-
Elvan Karakaya
10Ik heb een taxatie laten uitvoeren en ben erg tevreden. Er is nauwkeurig gewerkt en alles was duidelijk. Daarnaast ben ik erg snel geholpen . Zeker een aanrader
-
Lindy Veenman
10Wat een fijne dienstverlening! Snel, zorgvuldig en fijn in het contact.
-
Berry B.
10Zeer goede communicatie. Het taxatierapport werd snel en vakkundig opgesteld. De prijs is passend bij de kwaliteit van de dienstverlening.
-
Dilgaz Golly
10Snelle service, Top!
-
Zestienhovensekade 6
8Tom heeft ons geweldig geholpen met de verkoop van ons huis. Een fijne makelaar met veel kennis van de buurt en een uitgebreid netwerk. Het contact verliep soepel en we werden goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen tijdens het verkoopproces. We zijn blij dat we onze woning snel en voor een mooie prijs hebben kunnen verkopen en zouden Tom van harte aanbevelen! Zeker wanneer je in Overschie woont.
-
Willem de Zwijgerstraat 63 A
10Bij de verkoop van ons woonhuis en winkel heeft de Makelaardij ERA Prachthuis in Overschie ons vakkundig en professioneel begeleid, in een vriendelijke sfeer. Daarom kunnen wij deze Makelaar zeker aanbevelen, voor een succes volle verkoop van uw woning. Gr. R. Pietjouw