Makelaarscentrum is de lokale specialist in Zoetermeer, waar uw woongenot centraal staat. Met een diepe kennis van de regio en een persoonlijke aanpak zorgen wij ervoor dat uw wensen centraal staan, of het nu gaat om kopen, verkopen of taxeren. Wij bieden verkoop, aankoop en taxaties aan met een werkmethodiek die gericht is op transparantie en resultaat. Onze expertise ligt in nieuwe bouwprojecten, en wij communiceren op maat in Nederla...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Molenpolderstraat 35
2493VB Den Haag
€ 935.000 k.k.
€ 5.701/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 254 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dodaarsoever 41
2492RZ Den Haag
€ 475.000 k.k.
€ 4.798/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hoofpolderstraat 9
2493XD Den Haag
€ 725.000 k.k.
€ 4.739/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Leliekeverstraat 51
2492RH Den Haag
€ 429.000 k.k.
€ 4.820/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
St. Jansstraat 18 b
5964AC Meterik
€ 450.000 ,-
€ 5.172/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
St. Jansstraat 18 a
5964AC Meterik
€ 432.378 ,-
€ 5.615/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (77)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
77 reviews totaal
Funda
74 reviews op Funda
3 reviews op Google
-
Kamilleveld 104
9In de afgelopen jaren kwamen wij Rob als verkopende makelaar regelmatig tegen bij bezichtingen en door de gesprekken en zijn tips ontstond er een vriendschappelijke band. Uiteindelijk was het meer dan logisch dat wij hem hebben gekozen als makelaar voor de verkoop van ons huis. Het is echt een pre dat hij als lokale makelaar de kennis en ervaring heeft, echt goed de markt van Leidschenveen kent en daarbij een groot netwerk heeft. Rob is no-nonsense en heeft een strategische aa…
-
Van Baaklaan 19
10Rob Verhoeven is een ervaren makelaar en zeer prettig in communicatie en omgang. Hij komt zijn afspraken na en weet zijn netwerk goed in te zetten.
-
Sieraadlaan 95
10Vriendelijk contact, snel reactie, deskundig advies, goede prijs/kwaliteit verhouding, zeer goede presentatie
-
Libelsingel 69
9Het contact met Rob rondom de verkoop liep soepel. We werden op een prettige manier van elke stap op de hoogte gehouden en er was ruimte voor overleg. Daardoor konden we bijvoorbeeld de bezichtigingen op een goede manier inpassen. Al met al zijn we heel tevreden met de begeleiding door Rob en met het bereikte resultaat.
-
Vletkade 9
10Ik ben ontzettend tevreden over de samenwerking met het makelaarskantoor bij de verkoop van mijn huis. Vanaf het eerste contact voelde ik me gehoord en begrepen. Het team is niet alleen professioneel en deskundig, maar ook zeer betrokken en persoonlijk. Ze hebben me stap voor stap begeleid, altijd met duidelijke uitleg en praktische adviezen, waardoor het hele verkoopproces soepel en stressvrij verliep. Dankzij hun inzet en expertise is mijn huis vlot verkocht tegen een mooie pr…