Robin Makelaardij
Robin Makelaardij staat voor persoonlijke, gedreven en resultaatgerichte makelaarsdienstverlening in de regio Meierijstad. In Heeswijk-Dinther is Robin Makelaardij de makelaar die kiest voor een duidelijke, transparante en klantgerichte aanpak. Met een diepe kennis van de lokale markt, zorgt het kantoor voor maatwerk en een scherp tarief dat past bij jouw wensen. Met dienstverlening in zowel verkoop als aankoop, legt Robin Makelaardij d...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Sluisstraat 25
5462CA Veghel
€ 659.000 k.k.
€ 3.682/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Muurveld 40
5467KE Veghel
€ 420.000 k.k.
€ 3.717/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Kastanjedreef 51
5473SG Heeswijk-Dinther
€ 530.000 k.k.
€ 3.510/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 221 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Vosseweide 22
5467ME Veghel
€ 575.000 k.k.
€ 3.710/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 271 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Distellaar 103
5467BP Veghel
€ 350.000 k.k.
€ 3.301/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Fuutdonk 2
5467CL Veghel
€ 475.000 k.k.
€ 3.275/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 197 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (35)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
35 reviews totaal
Funda
29 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Vosseweide 22
9Fijne betrouwbare makelaar. Vooraf goed marktonderzoek. Goede tips betreffende de foto's op funda. Snelle reactie via speciale app. Wij zouden Robin sterk aanbevelen!!
-
Fuutdonk 2
10Robin is realistisch, persoonlijk en geeft duidelijk en concreet advies tijdens de verkoop. Ze is heel benaderbaar en houdt je goed op de hoogte tijdens het verkoopproces. Haar strategie voor verkoop heeft goed uitgepakt waardoor onze verwachtingen zijn overtroffen. Al met al aanrader!
-
Merwedelaan 23
9Contact met de makelaar was uitstekend. Accuraat en to the point. Ze hield ons van alle ontwikkelingen op de hoogte. Ze maakte een prachtige brochure van ons huis. Conclusie: Uitstekend !
-
Kastanjedreef 38
10Vanaf het begin was het contact zeer prettig. Ik wist al halverwege het kennismakingsgesprek dat Robin de persoon was die ik voor de verkoop wilde inschakelen. Ze houdt mij goed op de hoogte en is zeer goed benaderbaar. Absoluut een aanrader.
-
Schuurakker 35
10Robin legt alles goed uit. Goede communicatie en reageert snel. Al met al een fijne betrouwbare makelaar!
-
Spoorlaan 16 Z
9Ik heb een hele fijne samenwerking gehad met Robin Makelaardij. De communicatie was persoonlijk en betrokken, maar tegelijkertijd snel en efficiënt. Er werd goed geluisterd naar mijn wensen en alles werd tot in de puntjes geregeld. Een makelaar die echt meedenkt en zorgt voor een prettige ervaring van begin tot eind!