Van de Zande Makelaardij Vlijmen
Van de Zande Makelaardij Vlijmen staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Vlijmen. Met jarenlange ervaring en een sterke wortel in de lokale markt, helpen we u graag bij het kopen, verkopen of taxeren van woningen en bedrijfsmatig vastgoed. Wij combineren traditionele professionaliteit met moderne technieken om u het beste advies te geven. Onze dienstverlening is gericht op transparantie, betrouwbaarheid en per...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Hauwkes 8
5254LB Haarsteeg
€ 650.000 k.k.
€ 3.915/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 358 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Costerlaan 7
5252CS Vlijmen
€ 390.000 k.k.
€ 4.333/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Dreeslaan 4
5252AM Vlijmen
€ 405.000 k.k.
€ 4.050/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 252 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Admiraalsweg 8
5151MR Drunen
€ 719.000 k.k.
€ 4.411/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 499 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Costerlaan 17
5252CS Vlijmen
€ 385.000 k.k.
€ 3.928/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
De Klok 84
5251DN Vlijmen
€ 329.000 k.k.
€ 4.838/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
Funda
13 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Costerlaan 17
9Het verliep erg goed en soepel.absoluut geen klachten over deze makelaar. Ik zou hem zeker aanbevelen.
-
Newtonlaan 59
8Prettige service en communicatie. De transparantie over het proces had voor mij nog explicieter en intensiever gemogen.
-
Marjolein Spronk
2 -
De Klok 68
10Contact met makelaar was prima. Makelaar is actief en heeft ons prima op de hoogte gehouden van alles. Het appartement was snel verkocht.
-
De Statie 9
8We zijn prima op de hoogte gehouden van de status van het moment, aantal afspraken, achtergrond en terugkoppelingen van de geïnteresseerden. Netjes altijd even overleg over de te nemen vervolgstappen.
-
Zonneweide 41
9Comunicatie was goed, het huis was binnen een week verkocht. Wij willen Jeroen hartelijk bedanken voor de goede service
-
De Klok 19
9Alles vlot en vriendelijk afgehandeld werkt naar volle tevredenheid van de klanten en van de kopers.
-
Antoni Staringlaan 42
9Contact was altijd prettig! Makelaar Jeroen is pro aktief, deskundig en servicegericht! Ik kan deze makelaar zeer aanbevelen!
-
Emmalaan 17
10Het contact is bijzonder klant gericht duidelijk , deskundig uitermate behulpzaam kortom zeer tevreden
-
Klein Bernse Hoeve 10
8Duurde even voordat ze opgang kwamen. Maar daarna verliep alles zoals gewenst was. Nadat het verkocht was verliep alles sneller.
-
Celsiuslaan 3