Kindt + Biesbroeck Vastgoed en Beheer
"GEEFT JE PLANNEN DE RUIMTE. AL 50 JAAR"
Als makelaarskantoor met meer dan 50 jaar ervaring in Zeeuws-Vlaanderen staat Kindt + Biesbroeck Vastgoed en Beheer voor kwaliteit, betrouwbaarheid en persoonlijke aandacht. Wij zijn actief in de regio en kennen de markt vanbinnen, wat ons helpt om voor onze klanten de beste oplossingen te vinden. Of het nu gaat om een woning, een ondernemingslocatie of een investering: wij kijken naar de behoeften van onze klanten en helpen hen daar ge...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Alexander de Grotestraat 22
4562BJ Hulst
€ 484.000 k.k.
€ 3.507/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 244 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Narcisstraat 8 f
4537PS Terneuzen
€ 374.500 k.k.
€ 3.095/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 377 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 26
4567CK Clinge
€ 319.000 k.k.
€ 3.009/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 219 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wilhelminastraat 54
4564AG Sint Jansteen
€ 285.000 k.k.
€ 2.355/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 245 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Godsplein 4 e
4561BD Hulst
€ 345.000 k.k.
€ 3.450/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Waterhyacint 17
4533RD Terneuzen
€ 1.200.000 k.k.
€ 5.634/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 213 m²
- Perceeloppervlakte
- 2031 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (91)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
91 reviews totaal
Funda
72 reviews op Funda
19 reviews op Google
-
Sint Josephstraat 13
9Het verkopen van ons huis was een belangrijke stap en we zijn Kindt + Biesbroeck ontzettend dankbaar voor hun professionele en persoonlijke begeleiding tijdens dit proces. Vanaf het eerste gesprek voelden we ons direct op ons gemak door hun deskundige advies en realistische marktbenadering. Tijdens de Open Huizen dag was onze makelaar aanwezig en betrokken, wat potentiële kopers een informatief beeld gaf van onze woning. Dankzij hun inzet en expertise is onze woning binnen kort…
-
Gerstweg 3
10Prima communicatie en alles conform afspraak, goede en vriendelijke begeleiding bij zowel aan en verkoop!!
-
Koekoeksbloem 4
9Het contact was prettig; vriendelijk en inlevend in onze problematiek. We hadden enkele merkwaardig reagerende potentiele kopers. De makelaar heeft niet aflatend gezocht naar een oplossing die er uiteindelijk toch kwam.
-
Molenstraat 56 a
9Perfecte opvolging van de verkoop, steeds bereikbaar. Correcte schatting en vlotte communicatie doorheen heel het traject van op de markt brengen tot notaris.
-
Klapstraat 37
9Heel vlotte samenwerking, alle afspraken netjes nagekomen en opgevolgd. Makkelijk bereikbaar. We zijn tevreden.