Wij Makelaars | Sittard-Geleen-Roermond
Wij Makelaars is de vertrouwde makelaar in Sittard, Geleen en Roermond. Met jarenlange ervaring op de markt staan we voor u klaar om u te begeleiden bij verkoop, aankoop, verhuur of taxatie van uw woning. Onze kennis van de lokale markt en persoonlijke aanpak zorgen ervoor dat u altijd goed op de hoogte bent van uw situatie. Onze dienstverlening is gericht op transparantie en klantvriendelijkheid. Wij werken met gecertificeerde makelaar...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Voortstraat 6
6051JR Maasbracht
€ 339.000 k.k.
€ 3.168/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Irisstraat 13
6163GH Geleen
€ 259.000 ,-
€ 2.376/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 274 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Bokstraat 26
6413AT Heerlen
€ 275.000 ,-
€ 2.371/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kastanjelaan 5
6163GR Geleen
€ 319.000 ,-
€ 1.387/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 340 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Willem II Singel 5 D 03
6041HP Roermond
€ 447.500 k.k.
€ 4.182/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
St.Antoniusstraat 8
6063BZ Vlodrop
€ 279.000 k.k.
€ 3.135/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 212 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (21)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
21 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Sloet van de Beelestraat 25
9Vriendelijk , deskundige en altijd bereikbare makelaar . Open en eerlijke informatie . Mooie weergave van het huis .
-
Remco b
10Patrick is langs geweest voor een taxatie , was snel geregeld communicatie was ook top.
-
Javastraat 75
10Zo goed geholpen en begeleiding gehad van alles wordt je gelijk op de hoogte gesteld..ons huis was heel snel verkocht. Zouden iedereen makelaar bart adviseren.
-
Heerbaan 57
10Kundige en reeële makelaar die sterk met de klant communiceerd en heeft goede indruk van de onderhavige huizenmarkt.
-
Broekhin Noord 54
4Niet goed begeleid. Ging meer voor zijn eigen winst. Zo voelt het. Liet vaak deuren open en livhten aan na bezichtiging.
-
Bosveld 21
9We hebben al vaker met Bart van Wij Makelaars gewerkt en zijn tevreden over hem, onze woning was snel verkocht
-
Frans Bosch
10Absolute aanrader. Wij makelaars, deskundig, geduldig om ook iets twee keer uit leggen, efficiënt en binnen een maand verkocht.
-
Herderstraat 36
9Wij Makelaars zijn deskundig, kennen de markt en denken mee. Wij hebben via Wij makelaars zowel onze woning verkocht en dit was ook de makelaar van het huis dat we hebben gekocht. Communicatie verloopt snel en duidelijk en zaken worden vlot geregeld. Wij zijn zeker tevreden en goed geholpen en kunnen Wij Makelaars absoluut adviseren!
-
Lindsay Charlie