Makelaardij Op Maat
In de hart van St.-Annaparochie staat Makelaardij Op Maat voor u klaar om uw woning te verkopen of uw nieuwe droomwoning te vinden. Wij combineren lokale kennis met persoonlijke aandacht om uw wensen te realiseren. Onze ervaring en betrokkenheid zorgen voor een rustige, vertrouwde samenwerking. Wij adviseren u vanaf het eerste gesprek, met een duidelijke werkwijze en transparante communicatie. Onze expertise is gericht op het vinden van...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Nije Kamers 21
9076JD St.-Annaparochie
€ 595.000 k.k.
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 515 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
JH van Aismawei 16
9045PJ Bitgummole
€ 225.000 k.k.
€ 1.596/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 311 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Oedsmawei 16
9031XP Boksum
€ 247.500 k.k.
€ 2.380/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Grietmansstraat 51
9076BD St.-Annaparochie
€ 260.000 k.k.
€ 2.954/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Oudebildtdijk 1190
9075NP Westhoek
€ 230.000 k.k.
€ 1.982/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 465 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Nieuwebildtdijk 300
9076PP St.-Annaparochie
€ 350.000 k.k.
€ 2.611/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 1280 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (19)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
19 reviews totaal
19 reviews op Google
-
Me N
10Alles was prima! Vriendelijke meneer en mevrouw, professionele taxatie, alles was snel rond. Bedankt :)
-
Robert Uildriks
2Na de officiële taxatie van ons nieuwe huis beloofden ze de week er op donderdag of vrijdags in ons oude huis langs te komen voor een gratis waarde taxatie zoals telefonisch was afgesproken. Echter kwamen ze donderdag niet opdagen. Dus vrijdagochtend gebeld hoe dat zat. De man die de telefoon aan nam zat in de auto en beloofde terug te bellen zodra hij op kantoor was om de afspraak toch na te komen. Nu 1.5 maand later moet hij nog terug bellen.....
-
Jan Faber
8 -
Jitze Lautenbach
10Vriendelijke medewerkers
-
Sippie Korporaal
10 -
Johan Meij
10Wij hebben ons huis via Makelaardij Op Maat gevonden en waren heel tevreden met de hulp en begeleiding
-
Hil Tet
10Erg positief en zeer tevreden !
-
Grant Alexander
2 -
Ingrid Kempers
10Ik ben zeer tevreden over Makelaardij op Maat. Dhr. Pieter Boksma is heel deskundig,eerlijk,betrouwbaar en prettig in omgang en altijd bereikbaar . Ook goede begeleiding via WhatsApp en telefonisch met de medewerkers op kantoor. Hij heeft mijn huis zeer vlot verkoch en voor een goede prijs Zeker aan te raden!!!
-
Lettie Van der Velden
2 -
Anne Sykma
2 -
John Kinket
10Makelaardij op Maat heeft mijn huis verkocht terwijl ik zelf in het buitenland zit, vlot en duidelijk. Zeer tevreden hoe alles is verlopen