Van Lanen Woning- en Bedrijfsmakelaardij
"Al meer dan 60 jaar uw vertrouwde makelaar!"
Van Lanen Woning en Bedrijfsmakelaardij B.V. heeft sinds 1961 een prominente positie ingenomen in de regio als makelaarskantoor. Onze expertise ligt in het verkoop-, aankoop- en huurproces van zowel woningen als bedrijfspanden, maar ook in het beheer en de taxatie van onroerend goed. Binnenkort starten we met het initiëren van nieuwbouwprojecten en bieden we ondersteuning bij onteigeningen. Onze klant gerichte aanpak zorgt ervoor dat wi...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Lupinestraat 1
5402GB Uden
€ 539.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 223 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Trombonestraat 23
5402HD Uden
€ 389.000 k.k.
€ 3.740/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Loden Kamer 17
5404JB Uden
€ 675.000 k.k.
€ 4.383/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 215 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Papaverstraat 11
5409AV Odiliapeel
€ 865.000 k.k.
€ 4.529/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 795 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Sieberg 910
5403WL Uden
€ 795.000 k.k.
€ 4.392/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 307 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Heufkens 313
5403LS Uden
€ 475.000 k.k.
€ 3.711/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 173 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
20 reviews op Google
-
Jelle Van Veen
10Zeer tevreden over Jorus van Lanen als makelaar. Vanaf het eerste contactmoment heb ik zeer goede uitleg en begeleiding ontvangen. Jorus communiceert helder, reageert snel en komt zijn afspraken en beloftes netjes na. Dat geeft veel vertrouwen. Jorus zet net die stap extra voor zowel bij het aankoop en verkoop proces. Ik kan deze makelaar dan ook van harte aanbevelen. Een dikke 10 van mij!
-
S96 G
4Onaangename en niet geheel eerlijke makelaar. Pas op bij het aankopen van een woning die door hen aangeboden wordt.
-
Michael saz
10Na meerdere zeer kundige makelaars uit de buurt op gesprek te hebben gehad om mijn wensen te bespreken heb ik gekozen voor Van Lanen. Ze zette een stapje extra, zijn goed te bereiken (zelfs tijdens vakantie) en zijn uitermate kundig en behulpzaam. Waar andere makelaars mij haast voor gek verklaarde toen ze mijn wensen kregen zette Jorus mijn wensen om in een zeer positief resultaat. Mocht ik in de toekomst nog een woning verkopen weet ik bij wie ik moet zijn! Met vriendelijke groet, Michael
-
Monika Kinga Pisek
2 -
Bas Verkuijlen
10 -
Darina Jakubiec
10 -
Mathijs Van Der Meijs
8 -
Yvonne Scheepens
10 -
Bartosz Sołtysiński
10 -
Kees Boelhouwers
10Peter van Lanen is een zeer kundig en sympathieke makelaar. Hij is ons bij de verkoop van ons huis tot grote steun geweest en heeft ons op kundige en empathische wijze begeleid naar de verkoop. Ondanks de Corona crisis waren de contacten op 1,5 meter en digitaal/telefonisch erg prettig. Wij kunnen hem aan iedereen ten zeerste aanbevelen. Kees en Diana Boelhouwers