Regiomakelaardij B.V. is de makelaar die weet wat er leeft in Dokkum en omgeving. Met een sterke lokale connectie en jarenlange ervaring staat het kantoor voor betrouwbare, persoonlijke en doelgerichte dienstverlening. Of je nu koopt, verkoopt of een waardebepaling nodig hebt, wij zorgen ervoor dat jouw woonwens met zorg en professionaliteit tot stand komt. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aankoop en...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Thomas Jellesstrjitte 2
9141VB Wierum
€ 295.000 k.k.
€ 2.479/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 303 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Popels 31
9287LL Twijzelerheide
€ 219.000 k.k.
€ 2.461/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
S.E. Wendelaar Bongastrjitte 4
9103PP Dokkum
€ 519.000 k.k.
€ 4.361/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 426 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
de Weerstallen 12
9291PR Kollum
€ 459.500 k.k.
€ 3.508/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 433 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
It Skûtsje 22
9123KL Mitselwier
€ 649.000 k.k.
€ 3.586/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 656 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Grytmanswei 1
9138TD Nijewier
€ 849.000 k.k.
€ 2.199/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 386 m²
- Perceeloppervlakte
- 6213 m²
- Slaapkamers
- 6
Reviews (67)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
67 reviews totaal
Funda
33 reviews op Funda
34 reviews op Google
-
De Buorren 25
10Een heel fijne samenwerking zowel met de makelaar als het kantoor en de medewerkers. Goede opvolging, whatsapp groep waarin het makkelijk communiceren was. Steeds mee denken en vlot antwoorden op vragen.
-
De Kapelle 7
9Goede communicatie, aangenaam en behulpzaam team. Deskundige begeleiding en goed bereikbaar voor vragen.
-
Suupmarkt 18
10Korte lijntjes met de makelaar en persoonlijke begeleiding bij zowel aankoop en verkoop. We zijn zeer tevreden.
-
Stenendam 15 A
8De samenwerking verliep goed met de makelaar. Bij vragen was er altijd een snel antwoord en werd met het hele proces goed geholpen.
-
Altenastreek 51
9Deze makelaar zou ik zeer aanbevelen je word goed geïnformeerd over de bezichtigingen en de voortgang van de bezichtigingen. En ook diverse keren een update gehad over hoe nu verder. En je word goed geholpen door het gehele verkoopproces. En ook de foto’s die op funda staan spreken voor zich. Conclusie deze makelaar is zeer aan te bevelen. Groet J de Vries Groet J de Vries
-
Hearewei 20
9Goede communicatie, geeft goed advies en staat klaar als je belt. Je wordt goed op de hoogte gehouden van het verkoopproces
-
Kleine Oosterstraat 7
9Contact verliep prima, duidelijke en snelle terugkoppeling en goede kennis van de markt. Goede aanrader.
-
Jacob Procee
10 -
Oostmahorn 143
9Contact met de makelaar was perfect en niets op aan merken. Het traject vanaf het eerste kennismakingsgesprek tot overdracht is prima en correct verlopen. Kan deze makelaar van harte aanbevelen!