In het historische centrum van Spijkenisse is Mudde Makelaardij gevestigd. Wij zijn een onafhankelijke makelaar met een jonge uitstraling en een sterke passie voor het vak. Met jarenlange ervaring in de regio Nissewaard hebben wij een uitgebreid netwerk opgebouwd. Onze persoonlijke aanpak en duidelijke communicatie zorgen ervoor dat u zich bij ons net zo thuis voelt als in uw toekomstige woning. Of u een huis wil verkopen of kopen, wij...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Vlinderveen 437
3205EE Spijkenisse
€ 372.500 k.k.
€ 3.184/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Melkwegplein 25
3204AM Spijkenisse
€ 375.000 k.k.
€ 3.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Margaretha Roosenboomstraat 16
3207KC Spijkenisse
€ 419.500 k.k.
€ 4.034/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 117 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Gaard 52
3206AR Spijkenisse
€ 299.299 k.k.
€ 3.521/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Mildenburgallee 114
3207ZC Spijkenisse
€ 625.000 k.k.
€ 4.845/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 274 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Raaigras 5
3206JH Spijkenisse
€ 369.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (72)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
72 reviews totaal
Funda
49 reviews op Funda
23 reviews op Google
-
Anne Frankstraat 107
10Mudde makelaardij uit Spijkenisse, is een servicegerichte en uitstekende makelaardij. Wij hebben voor verkoop en aankoop nu 2x gebruik gemaakt van hun diensten. Alles wordt zorgvuldig in het klantportaal ondergebracht. Afspraken worden direct bevestigd. Wij kunnen dit kantoor van harte aanbevelen.
-
Nijlstraat 26
9Prima begeleiding en contact, korte lijntjes. Jaap en Kirsten kennen het voedingsgebied en regelen alles rondom de verkoop.
-
Rousselpad 4
9Wij zijn duidelijk geïnformeerd en zij zijn al hun afspraken nagekomen. Het hele team is goed op elkaar ingespeeld en prettig in omgang.
-
Hofkesweg 13
10Dankzij Mudde Makelaars was onze woning snel verkocht. De onderhandelingen werden professioneel en doortastend gevoerd, met een resultaat waar we erg blij mee zijn. Fijn contact, korte lijnen en duidelijke afspraken. Wij raden Mudde zeker aan.
-
Noa Wilten
2Wat een ontzettend vervelende manier van communiceren door Angelina. Tweemaal telefonisch contact mee gehad en echt ontevreden over hoe er wordt gesproken. Er wordt niet meegedacht over mogelijkheden voor het inplannen van een bezichtiging en er werd mij direct verteld dat ze dan door gaat naar de volgende. Terwijl ik nog een ander moment probeer te zoeken, wist ze me ook nog eens te vertellen dat ik haar ‘afkap en haar niet laat uitpraten’ wat totaal niet zo was. Nooit meer zoeken naar een huis via Mudde. Aanfluiting.