Thoma Post Makelaars Zutphen
"Thoma Post Makelaars. Jouw droom, ons werk"
Thoma Post Makelaars is een makelaarskantoor met wortels in Oost-Nederland, dat zich sinds meer dan 30 jaar heeft gespecialiseerd in innovatieve oplossingen voor de vastgoedmarkt. Met negen kantoren en ruim 100 professionals staat het bedrijf voorop in de Nederlandse markt. Door trends vroegtijdig te herkennen en deze om te zetten in concrete kansen, help je klanten hun woon- of werkdromen realiseren. Innovatie speelt een centrale rol i...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Badhuislaan 73
6957DS Laag-Soeren
€ 498.000 k.k.
€ 5.724/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Verdistraat 277
7204PX Zutphen
€ 599.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hobbemakade 474
7204TH Zutphen
€ 495.000 k.k.
€ 4.853/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Parkflat de Statenhoed 9
7391GT Twello
€ 559.000 k.k.
€ 6.817/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Halterstraat 12
7201MX Zutphen
€ 1.185.000 ,-
€ 4.721/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 251 m²
- Perceeloppervlakte
- 171 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Halterstraat 14
7201MX Zutphen
€ 1.595.000 ,-
€ 4.747/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 336 m²
- Perceeloppervlakte
- 389 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (51)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
51 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Marijn Bosch
10Thoma Post heeft ons huis verkocht en wij zijn zeer tevreden over het verloop van het hele proces. Ze zetten net even dat extra stapje. De presentatie en bezichtigingen liepen vlekkeloos en de communicatie gedurende het hele traject was heel goed.
-
Sylvia Landsheer
10Bij de verkoop van ons huis zijn wij fantastisch bijgestaan door het team van Thoma Post makelaars Zutphen, Jan Willem heeft in no time ons huis verkocht! Hulde!
-
Martijn Rienks
10Dank voor de prettige samenwerking team van Thoma Post Makelaars Zutphen !!
-
Stationsplein 119
9Top ervaring ! Dank voor de prettige samenwerking team van Thoma Post Makelaars Zutphen ! Aanrader voor eenieder.
-
Karin van der Meulen
10 -
Jolanda Roelofsen
10Zeer fijn geholpen door de medewerkers van Thoma bij de verkoop van het huis van mijn tante. Er werd heel goed met ons mee gedacht over de ontruiming van het pand en de wijze van het in de markt zetten van de woning. Daardoor was deze zeer snel verkocht.
-
De Moesmate 4
9Zeer fijn geholpen door de medewerkers van Thoma bij de verkoop van het huis van mijn tante. Er werd heel goed met ons mee gedacht over de ontruiming van het pand en de wijze van het in de markt zetten van de woning. Daardoor was deze zeer snel verkocht.
-
Kanon 62
10Wij zijn erg goed begeleid in het hele proces, ze zijn vriendelijk en kundig en niet onbelangrijk hebben veel ervaring.