Bennink Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Roden en de omgeving. Met jarenlange ervaring staat het kantoor voor een betrouwbare partner bij de koop of verkoop van uw woning. Wij zorgen ervoor dat elke stap in het proces met zorg en professionaliteit wordt begeleid. Het kantoor biedt dienstverlening in verkoop, aankoop en taxatie. Wij werken met een heldere en transparante werkwijze, gesteund door gecer...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Noordesch 2
9304TJ Lieveren
€ 695.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 1245 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Molenweg 3
9354BN Zevenhuizen
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 315 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Pinksterbloem 20
9302BB Roden
€ 485.000 k.k.
€ 3.647/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 515 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Meester Haarmanstraat 11
9354BG Zevenhuizen
€ 415.000 k.k.
€ 3.007/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 608 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Akkerwinde 13
9302AT Roden
€ 545.000 k.k.
€ 3.785/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 416 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Juffrouw Clewitsstraat 21
9302AH Roden
€ 495.000 k.k.
€ 3.133/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 327 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (41)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
41 reviews totaal
Funda
19 reviews op Funda
22 reviews op Google
-
Noorderweg 13
9Goed begeleid. Duidelijke communicatie met bijvoorbeeld de appgroep. Goede marktkennis. Vriendelijk.
-
Havezathenlaan 53
9Uitstekend contact, realistische verwachtingen. Prima geholpen voor, tijdens en na de verkoop van ons huis.
-
Pieter Laan
10Jack heeft ons keurig en duidelijk advies gegeven. Het gesprek was prettig en duidelijk.
-
Oldengaerde 42
9Jack en Sabrina hebben de dienstverlening helder toegelicht, de communicatie was prima en de sfeer altijd fijn en positief
-
't Kaarnhuus 14
10Super goed geholpen en de juiste begeleiding. Jack en Sabrina helpen je goed en weten wat er op de Markt speelt.
-
Wagenborgerweg 43
8De verkoop van ons huis verliep vlot en enthousiast bij mooi weer. Het biedingproces liep daarna goed.
-
de Hop 4
10Zeer deskundig en goed geholpen. Bennink is een fijne makelaar die meedenkt, pro-actief is en benaderbaar is. Fijn contact en makkelijk bereikbaar!
-
Hoofdweg 312
8Het contact was goed, oprecht en openhartig met een goede zakelige ondertoon. Waarbij alle partijen zich comfortabel hebben gevoeld.
-
Zuidenveld 2
9Verkoop is goed en naar wens verlopen. We werden steeds goed geïnformeerd over de gang van zaken en zijn zeer tevreden.
-
Scharftlaan 6
10Konden snel schakelen. Goede service en duidelijke afspraken. Contact was altijd goed. Van tevoren een goede prijs afgesproken.