Fidus Makelaardij Maastricht
Fidus Makelaardij Maastricht staat voor betrouwbare en persoonlijke service in de huizenmarkt van Maastricht. Met jaren ervaring en een sterke focus op klantgerichtheid, helpen we u zorgvuldig en efficiënt door elke stap van de koop- of verkoopprocedure. Wij zijn uw betrouwbare partner in Limburg, waar persoonlijk contact en uw behoeften centraal staan. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, hypotheken en verzekeringen. Wij werken...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Papendaalstraat 5
6215JE Maastricht
€ 498.000 k.k.
€ 4.882/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 336 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wolkammersdreef 75 A
6216RP Maastricht
€ 245.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Broekstraat 42
6247BS Gronsveld
€ 335.000 k.k.
€ 2.888/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 204 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Akersteenweg 50
6227AA Maastricht
€ 349.000 k.k.
€ 2.223/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 289 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Geulhout 4
6241DH Bunde
€ 315.000 k.k.
€ 4.145/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 283 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Veldstraat 73
6227SX Maastricht
€ 499.000 k.k.
€ 3.283/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 309 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
-
Frankenstraat 154
9Uitstekende kennis van (en kijk) op de lokale markt, realistische benadering zonder het belang van de verkoper uit het oog te verliezen.
-
Michael Eschlaan 13
9Zeer tevreden over de dienstverlening van Fidus Maastricht. De makelaar was prettig in de communicatie, het verkoopproces verliep soepel en professioneel en mijn huis was snel verkocht voor een uitstekende prijs. Absoluut een aanrader.
-
Populierweg 156
10Wat een geweldig team en wat voor geduld om ons toe te lichten wat er allemaal ging gebeuren nou als je rust wilt en geen stress bel fidus maar toppers zijn het.💐💐
-
Kerkveld 4
9Heel spontaan en enthousiast. Totale ontzorging tijdens het verkoopproces, met een goede en boven verwachting hoge uitkomst.
-
Opalinestraat 21
10Van begin tot eind perfect geholpen. Hadden overal antwoord op. Kon altijd bellen of mailen Zeker een aanrader Mensen die weten hoe het moet 👍 Top team
-
Gerda genders
10als je iets niet weet kun je altijd bellen. Staan je altijd vriendelijk te woord Goede planning wist precies wat er ging gebeuren. Ook mooie foto's van de woning gemaakt
-
Sint Servatiusweg 18
10Heel prettig contact met Jochem van Makelaardij Fidus. Goed plan van aanpak, met duidelijke onderbouwing, heldere afspraken. Na de bezichtigingsdagen fijne terugkoppeling over hoe de potentiële kopers gereageerd hadden op ons huis.