NoordOost Wonen Makelaardij
NoordOost Wonen Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Dedemsvaart. Wij zijn er voor u, van advies tot overdracht, met een focus op transparantie en klantvriendelijkheid. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en verhuur van woningen. Onze werkwijze is gericht op uitgebreid advies, zorgvuldige onderhandelingen en een persoonlijke benadering. Wij zijn geaccrediteerd met NWWI, NRVT en SCVM,...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Anerweg-Noord 118
7775AV Lutten
€ 365.000 k.k.
€ 2.552/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 440 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schoolpad 7
7914TA Noordscheschut
€ 1.100.000 k.k.
€ 5.446/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 8834 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Vredenluststraat 45
7906BM Hoogeveen
€ 197.500 k.k.
€ 3.347/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Roerdomplaan 103
7905ED Hoogeveen
€ 375.000 k.k.
€ 2.885/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 182 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
De Kievit 3
7905CE Hoogeveen
€ 450.000 k.k.
€ 3.125/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 251 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Wethouder Robaardstraat 22
7906AV Hoogeveen
€ 312.500 k.k.
€ 3.063/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 312 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
De Kievit 3
10Goede makelaar met een goede prijs. Duidelijk met afspraken en vriendelijk. Indien nodig ook in de avond wel te bereiken.
-
De Lemzijde 6
10Goede, vlotte makelaar met veel kennis van de bewegingen in de huidige verkoopmarkt. Gemakkelijk bereikbaar, ook buiten kantooruren. Vriendelijke en adequaat. Ik beveel NoordOostwonen aan!
-
Wendy
10 -
Esdoornlaan 9
9Vanaf het eerste contact verliep alles heel soepel, werd goed geinformeerd tijdens het hele proces.
-
Mark
10Peter heeft ons super geholpen met de verkoop van onze woning!
-
Spechtlaan 27
9Zeer goede begeleiding bij het verkopen van mijn huis, alles wordt netjes geregeld en denkt goed mee
-
Geerinde Van Der Stege
10Deskundige en prettige makelaar om mee te werken! Denkt mee en geeft voldoende uitleg. Regelmatig bel contact gehad en altijd goed geholpen. Bedankt Peter!
-
Rick Brinksma
8Fijne aankoopmakelaar met scherp tarief
-
Rechtuit 57
10Het contact met de makelaar verliep erg goed. De makelaar reageert snel, is duidelijk en transparant in zijn communicatie en prettig in het contact. Wederom een prettige en succesvolle samenwerking!
-
Samuelswijk 2
10Wat een opluchting dat Peter ons zoveel werk uit handen nam en ons zo goed heeft geholpen met werkelijk alles. Peter reageert snel, is kundig, vriendelijk, duidelijk en begeleidde ons heel goed. Bedankt Peter! Wij raden iedereen die zijn huis wil verkopen aan jouw als makelaar te nemen.