Best Living NVM Makelaars & financieel adviseurs
"Best Living... want wij werken voor u!"
Best Living NVM Makelaars & Financieel adviseurs staat voor een uitgebreid aanbod op het gebied van woning- en bedrijfsruimte. Met vestigingen in Brummen, Dieren en Eerbeek zijn wij goed geplaatst om u te begeleiden in de regio langs de Zuidoost Veluwezoom, IJsselvallei en West Achterhoek. Wij combineren passie voor het vak met kennis van de markt om u te helpen bij aankoop, verkoop of huur. Onze full-service werkwijze zorgt voor een pe...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Marten Putstraat 16
6971AD Brummen
€ 1.400.000 k.k.
€ 2.365/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 592 m²
- Perceeloppervlakte
- 4000 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Burgemeester Dekkerstraat 6
6971CW Brummen
€ 550.000 k.k.
€ 6.111/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Geelgorsstraat 18
6971XK Brummen
€ 495.000 k.k.
€ 3.511/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 343 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Parallelweg 16
6994CB De Steeg
€ 895.000 k.k.
€ 3.714/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 241 m²
- Perceeloppervlakte
- 570 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Vivaldistraat 4
7204NW Zutphen
€ 325.000 k.k.
€ 2.686/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Knoevenoordstraat 2
6971LJ Brummen
€ 595.000 k.k.
€ 3.790/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 1970 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (63)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
63 reviews totaal
Funda
46 reviews op Funda
17 reviews op Google
-
Talmastraat 6
10Best living heeft ons deskundig bij gestaan met de verkoop van ons huis . De communicatie is duidelijk en helder. Kortom we zijn uitstekend geholpen. Hartelijk dank daarvoor.
-
Troelstralaan 5
8Prettig contact, zeer professionele houding, goede kennis van de markt, adequaat en snel reageren en handelen, pro-actieve instelling en houding
-
Zutphensestraat 87
10Kees is een makelaar die mij gedurende het hele verkoopproces uitstekend heeft begeleid. Hij heeft mij niet alleen geholpen, maar ook echt bijgestaan. Daarbij heeft hij goed geluisterd naar mijn gevoel en mijn wensen, en handelde hij steeds in nauw overleg met mij. Hij stond continu aan mijn zijde en heeft zich volledig ingezet om mijn huis succesvol te verkopen. Wat Kees onderscheidt, is zijn grote deskundigheid en zijn doortastende aanpak. Hij weet precies hoe hij zijn klanten…
-
Joost Boek
10Afgelopen periode weer ontzettend goed geholpen door Bas. Heel duidelijke uitleg over de mogelijkheden en een helder advies over de uiteindelijke keuze. Bas wordt ondersteund door een kundig team dat altijd klaar staat om een vraag te beantwoorden. Hier kun je goed terecht!
-
Jorike Sachse
10Klasse service, goed advies over financiële maar ook andere zaken. Joppe en de binnendienst reageren heel snel en geen moeite heb is teveel, de fotograaf zorgde voor een strakke presentatie, en Bas gaf op een prettige manier financieel advies.