Hopman Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij het kopen of verkopen van een woning. Sinds 1980 actief op de markt, heeft het bedrijf zich gespecialiseerd in de regio rond Castricum, Heiloo en Heemskerk. Het team kent de omgeving goed en zorgt voor een doordachte aanpak die aansluit bij de wensen van klanten. Met behulp van unieke marketinginstrumenten en een persoonlijk verkoopplan wordt elke verkoopopdracht uitgevoer...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Meidoornlaan 15
1901BT Castricum
€ 875.000 k.k.
€ 5.538/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 385 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dorcamp 28
1902AW Castricum
€ 475.000 k.k.
€ 3.992/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
C.F. Smeetslaan 171
1901GM Castricum
€ 260.000 k.k.
€ 5.778/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 45 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Boccherinistraat 59
1901VC Castricum
€ 545.000 k.k.
€ 4.067/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Loet 266
1902BS Castricum
€ 425.000 k.k.
€ 4.250/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tempelaarstraat 6
1901PX Castricum
€ 585.000 k.k.
€ 4.034/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 195 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (99)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
99 reviews totaal
Funda
72 reviews op Funda
27 reviews op Google
-
Walingstuin 10
8Wij vonden het contact met de makelaar nogal karig. We moesten erg veel achter informatie aanjagen. Informeren via een appje over de bezichtiging ging niet verder dan ' ze waren enthousiast en komen erop terug.' Als wij om meer uitleg vroegen kregen we dat uiteindelijk wel. Ook was er iedere keer iemand anders om rond te leiden of te begeleiden. Deuren werden zeker niet altijd op slot gedraaid. Dus op dat gebied zouden ze nog kunnen verbeteren. Het huis is erg snel en voor een g…
-
Mozartlaan 18
9Hopman makelaars is een super fijne makelaar met veel kennis van de lokale markt. Heel behulpzaam, duidelijke uitleg,geduld en altijd bereikbaar. Allemaal toppers!
-
Eihof 6
10Wij vinden Michellle en haar team heel vriendelijk,behulpzaam en deskundig.Er zijn veel bezichtigingen geweest en ons appartement was binnen anderhalve week verkocht
-
Koningsduin 63
10Het contact verliep snel en prettig. We hebben ons huis snel kunnen verkopen, dus daar zijn we heel blij mee!
-
Henri Dunantsingel 222
7Contact met de makelaar verliep soepel. Alleen met sommige onderwerpen hadden we liever meer persoonlijk contact gehad.
-
Breedeweg 56
8Onze makelaar heeft prima zijn werk gedaan. we hadden een duidelijk en goed gesprek bij ons verzoek om bemiddeling na ons besluit het huis te verkopen. Ook daarna waren we zeer tevreden over advies en begeleiding. Temeer omdat er al gaande enige complicaties bij de verkoop waren . Kortom aanbevolen,