Nijland Makelaars Amersfoort
"Voel je thuis!"
Onze kantoren in Amersfoort, Bilthoven, Doorn, Utrecht en Zeist zijn gekend om hun persoonlijke benadering en professionele werkwijze. Samen met ons hypotheekkantoor HypoTakeCare bieden wij een uitgebreid aanbod dat gericht is op uw wensen. Door onze gecentraliseerde organisatie kunnen wij ons volledig richten op de behoeften van onze klanten, zodat u altijd voldoende aandacht krijgt. Binnen de regio Utrechtse Heuvelrug combineren wij v...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
van Lyndenlaan 53
3871HB Hoevelaken
€ 600.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 282 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Johan Wagenaarstraat 2 D
3816PD Amersfoort
€ 425.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Lorentzstraat 46
3817XM Amersfoort
€ 675.000 k.k.
€ 6.027/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 222 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hollandsestraat 37
3812GJ Amersfoort
€ 650.000 k.k.
€ 4.710/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Laurens Costerplein 18
3817HH Amersfoort
€ 995.000 k.k.
€ 7.316/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 233 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Willem de Zwijgerlaan 21
3871CE Hoevelaken
€ 585.000 k.k.
€ 4.301/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 196 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (121)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
121 reviews totaal
Funda
96 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Rodderikweg 27
10Het verkoopproces had ik met niemand anders willen doen dan met Anne Fem de Groot Nijland makelaars Enthousiast, empatisch, een bevlogen vakvrouw. Kijkt en denkt net even een stapje verder en snapt de markt als geen ander.
-
Apollolaan 118
10Toen wij wisten dat wij ons huis gingen verkopen, wisten wij gelijk dat wij dit weer door Anne Fem wilden laten doen. Wij blijven erbij: er wordt super snel geschakeld, de lijntjes zijn kort, je wordt goed op de hoogte gehouden van de voortgang en het advies is altijd duidelijk. Daarnaast heeft Anne Fem ontzettend veel kennis en een groot netwerk. Kortom, het werkt heerlijk samen met Anne Fem en haar collega’s en met Anne Fem weten wij gewoon dat de verkoop van ons huis soepel v…
-
Hans Van Eijden
10Een klein maar fijn team dat werkelijk altijd voor je klaar staat en waarbij ouderwetse service nog hoog in het vaandel staat! Ontzettend prettig geholpen bij zowel de verkoop als de aankoop. Keep up the good work Nijland Makelaars!
-
Ganzenstraat 49
9De makelaar introduceerde zich goed gedocumenteerd en met een strategie die aansprak. De overeengekomen courtage sprak aan. De communicatie was helder en de medewerkers van het kantoor waren deskundig en prettig in de omgang. Het resultaat was een prima verkoopprijs en een zeer tevreden klant.