Valeur Taxaties en Makelaardij
"Valeur Taxaties en Makelaardij"
Mijn expertise ligt in de verkoop en taxatie van woningen. Ik ben er altijd voor om u te helpen met de juiste prijsstelling of het vinden van een koper. Mijn werk is gericht op transparantie en betrouwbare informatie, zodat u zich goed kunt oriënteren in de markt. Ik ben gespecialiseerd in het analyseren van woningwaarden en geef u een duidelijk beeld van de mogelijkheden. Of het nu gaat om een koop of verkoop, ik ben er voor u met prof...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Dokter de Bruynstraat 47
7576BJ Oldenzaal
€ 389.000 k.k.
€ 2.925/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Boterkorfhoek 66
7546JB Enschede
€ 359.000 k.k.
€ 3.485/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 141 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Lijsterbesstraat 4
7581XT Losser
€ 414.000 k.k.
€ 3.569/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 214 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Paasdijk 1
7581PD Losser
Prijs op aanvraag
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 1269 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Tjibbe Knolstraat 42
7586BC Overdinkel
€ 185.000 k.k.
€ 2.643/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Oranjestraat 7
7581EW Losser
€ 259.000 k.k.
€ 3.808/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- 266 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (46)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
46 reviews totaal
Funda
43 reviews op Funda
3 reviews op Google
-
Ericahof 10
10Ellen heeft kennis van zaken, eerlijk en betrouwbaar. Prettig om mee samen te werken. Altijd te bereiken.
-
Ypelobrink 44
10Fijn en snel contact! Korte lijntjes. Al liep onze verkoop anders als gewoon werden we fijn en snel geholpen.
-
Cato Elderinkstraat 1
10Super goed contact bij zowel aan als verkoop. Wij bevelen Ellen aan! Ze heeft goede kennis van de markt en is betrouwbaar.
-
Dirk Visser
10Super snel geregeld!!
-
Kevelhamhoek 5
10Een betrokken makelaar die makkelijk is in de omgang! Een echte topper.. Fijne samenwerking en met uiteindelijk resultaat; een goede verkoop.. Waar alles uiteindelijk omdraait!
-
Boerskottenhoek 48
10Zeer deskundig, vriendelijk, super foto's/video, reageerd snel en accuraat op vragen en/of wijzigingen. Huis snel verkocht
-
Flamingostraat 31
10Goed contact, fijne verkoopmakelaar. Verkooptraject goed begeleid van eerste gesprek tot en met definitieve verkoop.
-
Boterkorfhoek 31
10Wij zijn erg tevreden over Makelaardij Valeur huis was snel verkocht , en ver boven de vraagprijs ,echt een aanrader
-
Adam Pijnackerstraat 4
10Ellen Brinkman is een makelaar met veel kennis van de woningmarkt in Enschede e.o. Door haar enthousiasme krijg je gelijk een goed gevoel over het meedenken met bijvoorbeeld de presentatie en fotoreportage. Om vervolgens de bezichtigingen tot en met de verkoop netjes en volgens afspraak af te handelen.