Vlot Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Losser en de omgeving. Wij helpen u bij het kopen, verkopen of taxeren van uw woning met een aanpak die gericht is op uw wensen en behoeften. Onze ervaring in de regio zorgt voor een goed begrip van de lokale markt, waardoor we u beter kunnen begeleiden. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met een werkwijze die gericht is op transparantie en persoonli...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Mozartstraat 40
7604GR Almelo
€ 248.500 k.k.
€ 3.146/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 254
7586BX Overdinkel
€ 475.000 k.k.
€ 2.844/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 601 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Willibrordlaan 21
7581DS Losser
€ 315.000 k.k.
€ 2.582/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 194 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bernard Leurinkstraat 12
7581AP Losser
€ 450.000 k.k.
€ 2.922/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Willem Gamestraat 2
7586AP Overdinkel
€ 325.000 k.k.
€ 3.652/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 248 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Tjibbe Knolstraat 24
7586BC Overdinkel
€ 259.000 k.k.
€ 3.364/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 103 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (41)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
41 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Pastoor Blokhofpad 22
10Erg fijn geholpen van het begin tot het einde. Een makelaar die voor de verkoper zijn eigen belang weg cijfert. Wij zijn zeer tevreden.
-
het Egbertink 16
10Verliep allemaal zeer soepel alles ging snel en alles werd zeer duidelijk uitgelegd. Afspraken werden goed nagekomen.
-
Ypkemeulestraat 86
10Hele fijne makelaar , heeft mij geholpen terwijl ik zelf in het buitenland zat Geweldig team. Ik ga zeker weer met ze werken.
-
Begoniastraat 10
10Wij zijn enorm blij met Vlot Makelaars als onze aankoop- en verkoopmakelaar. Zij kennen de markt in en om Losser als de beste, weten een goede inschatting te maken van een ideale vraagprijs, de verwachte belangstelling en uiteindelijke verkoopprijs. De begeleiding vanuit hen hebben wij als enorm laagdrempelig en doelgericht ervaren, echt een aanrader dus!
-
Sweelinckstraat 20
10Wij hebben een hele fijne ervaring gehad met deze makelaar. Het hele proces verliep soepel en duidelijk, zonder onnodige stress. Bij vragen kregen we snel en helder antwoord en ze waren altijd goed bereikbaar. We voelden ons echt goed begeleid van begin tot eind. Zeker een aanrader!
-
ferris
2De medewerkster tijdens de bezichtigingen was vriendelijk, maar de afhandeling bij oplevering was teleurstellend. Ondanks herhaalde vragen was het huis niet volledig leeg, afvalcontainers zaten nog vol en keukenapparatuur (vaatwasser, oven/kookplaat) werkte niet. Dit had ik vóór het tekenen gemeld. Vervanging kostte €1300, maar er werd slechts €150 vergoed. Ook afspraken over een sleutelverklaring werden achteraf anders geïnterpreteerd. Ik raad toekomstige kopers aan alles vooraf goed vast te leggen.