Nijland Makelaars Doorn
"Voel je thuis!"
Onze kantoren in Amersfoort, Bilthoven, Doorn, Utrecht, Zeist en ons hypotheekkantoor HypoTakeCare werken samen met een gecentraliseerde organisatie, zodat onze makelaars volledig kunnen focussen op de klant. In de regio Utrechtse Heuvelrug combineren we vraag en aanbod efficiënt, dankzij onze korte lijnen en breed bereik. Samen zijn we al meer dan 70 jaar actief in deze regio en hebben we een uitgebreide kennis opgebouwd. Onze benaderi...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Schoonoordselaan 23
3941KM Doorn
€ 500.000 k.k.
€ 6.024/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 245 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kombos 73
3941KJ Doorn
€ 369.000 k.k.
€ 5.348/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Tromplaan 4
3941VR Doorn
€ 825.000 k.k.
€ 5.500/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 413 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Maarnse Bergweg 1 r 96
3941XR Doorn
€ 185.000 k.k.
€ 3.854/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Perceeloppervlakte
- 400 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Driebergsestraatweg 17
3941ZS Doorn
€ 625.000 k.k.
€ 5.388/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 242 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Bloemengaard 23
3941TA Doorn
€ 275.000 k.k.
€ 5.851/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 47 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (45)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
45 reviews totaal
Funda
32 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Bloemengaard 23
9We hebben het contact met Sabina van Nijland als heel goed ervaren. Ze was vanaf het begin goed voorbereid en op de hoogte, de communicatie verliep laagdrempelig en snel. Het dossier werd goed op orde gehouden en we hebben ons goed begeleid gevoeld door het hele proces van de verkoop heen. Sabina nam de tijd en was ook flexibel in afspraken.
-
Tuilland 2
9Perfecte begeleiding en communicatie voor, tijdens en na verkoop. Realistische prijsadvies wat geresulteerd heeft in een scherpe verkooopprijs. Aanrader!
-
Zeisterweg 38 b
9We zijn erg tevreden met het werk van Floris van Nijland Makelaars Doorn. Na een half jaar zelf zoeken, bezichtigen en bieden hebben we toch de stap naar een aankoopmakelaar gezet. Floris heeft ons goed meegenomen in de inzichten over de verschillende plaatsen waar we zochten, ons ook geadviseerd waar juist niet te gaan bezichtigen en uiteindelijk bij onze eerste bezichtiging met hem ook gelijk geholpen met een winnend bod! Erg snel gegaan.
-
Istvan Fritsche
10Nijland Makelaars is zeer aan te bevelen.
-
A
10Erg prettg zaken gedaan met Nijland Doorn. Ze waren altijd opgewekt en vriendelijk een zeer goede communicatie over het huis ook. Bedankt voor deze verkoop.
-
Frans van Dijklaan 24
10Sabina en Floris zijn niet alleen erg vriendelijk en prettig in hun communicatie ,maar ook zeer bekwaam in het uitoefenen van hun vak. Bedankt voor jullie geduld met ons! Ik zou het zo weer over doen.