Bas & Ernst makelaars
"Bas & Ernst zetten net dat stapje extra!"
Okay, I need to help the user by rewriting their profile text into a concise office description. Let me start by understanding the requirements. First, they want it in Dutch, professional and conversion-focused. The output should be three paragraphs, 140-190 words, no markdown or emojis. Also, avoid SEO duplication by not using exact phrases from the original text. Looking at the provided profileText, the key points are: Bas and Ernst a...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Peperstraat 16 a
3961AS Wijk bij Duurstede
€ 450.000 k.k.
€ 4.787/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Burgemeester van Tuyllkade 15 BS
3553AA Utrecht
€ 450.000 k.k.
€ 5.556/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Weverstedehof 62
3431HV Nieuwegein
€ 300.000 k.k.
€ 4.918/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Volderstraat 31
3961BA Wijk bij Duurstede
€ 435.000 k.k.
€ 5.370/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 88 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Blauwe Pannen 16
3962GE Wijk bij Duurstede
€ 625.000 k.k.
€ 5.342/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vossenweg 12
3941GT Doorn
€ 535.000 k.k.
€ 3.452/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 234 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (43)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
43 reviews totaal
Funda
24 reviews op Funda
19 reviews op Google
-
Tijmstraat 46
10Hele fijne, integere makelaars om mee samen te werken! Bas en Ernst zijn goed bereikbaar en prettig in de communicatie. Een aanrader!
-
H.J. Schimmelstraat 29
9Het contact met Bas en Ernst verliep soepel en eerlijk. Altijd telefonisch bereikbaar. Ik raad ze zeker aan!
-
Maleborduurstraat 2
10Rustig, adequaat reageren en duidelijke communicatie. Kan zich inleven met de verkoper en stelt de juiste vragen
-
Herreld Vermeulen
10Bas is heel duidelijk en compleet in zijn aanpak en laat op de juiste momenten van zich horen. Gewoon een normale vent met kennis van zaken. Geen vraag te veel en eerlijk over wat kan en wat niet kan. Uiteraard is elke makelaar goed wanneer hij je huis verkoopt voor een hoog bedrag naar dat zie ik toch anders. Bas heeft ons een goed gevoel gegeven en op de juiste momenten twijfel of een stukje stress weggenomen. Top gedaan Bas !
-
Quincy Janssen
10Positieve ervaring met Bas! Ik zou iedereen deze top makelaar aanraden.
-
Jupiterhof 6
9Wij zijn zeer tevreden over makelaar Bas. Hij heeft ons op een duidelijke en professionele manier door het hele proces begeleid en bleef vertrouwen houden, juist in tijden van onzekerheid. Dat gaf ons veel rust. Wij raden Bas en Ernst dan ook van harte aan.
-
Romulus 24
8Prettig samengewerkt bij de verkoop van mijn huis. Zowel in het voortraject, tijdens de verkoop en ook in de nazorg. Veel kennis van zaken en weet waar zij het over hebben. Echt een aanrader.