Makelaarskantoor Koopmans
"Makelaarskantoor met meeste kennis in huis!"
Sinds meer dan dertig jaar staan we voor in Beetsterzwaag en de omgeving. Met veel passie en professionaliteit helpen we klanten bij het kopen, verkopen, huren of verhuren van woningen en bedrijfspanden. Wij zijn er voor u op elk moment van het proces, met een open en eerlijke benadering. Onze ervaring en kennis van de regio zijn van groot belang voor het vinden van de beste oplossing. Wij werken actief en betrouwbaar, met als doel de i...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Petgat 12
8448VM Heerenveen
€ 650.000 k.k.
€ 4.779/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 402 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kommisjewei 120
9218PJ Opeinde
€ 850.000 k.k.
€ 2.733/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 311 m²
- Perceeloppervlakte
- 1804 m²
- Slaapkamers
- 10
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 108
9244CR Beetsterzwaag
€ 545.500 ,-
€ 4.546/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 270 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 108 B
9244CR Beetsterzwaag
€ 900.000 ,-
€ 4.500/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 108 A
9244CR Beetsterzwaag
€ 499.950 ,-
€ 5.555/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
De Bou 10
9244BM Beetsterzwaag
€ 300.000 k.k.
€ 3.571/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 257 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (43)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
43 reviews totaal
Funda
35 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Skoalleane 35
9Prettig contact. iets meer info ivm belastingvoordeel koper. Wat de risico's zijn voor de verkoper hierbij.
-
Hoofdstraat 104
10Beste makelaar van het dorp. Heeft veel kennis van zaken en weet wat er speelt in de markt. Heeft voor ons goed zijn best gedaan
-
Roy
10Een fijn benaderbaar makelaarskantoor. Wij hebben dankbaar gebruik gemaakt van hun diensten als aankoopmakelaar. Eerste telefonische contact met Carola was meteen positief. Spontaan en een heldere uitleg over het proces en de bijbehorende (zeer redelijke) kosten. Wij hebben twee bezichtigingen gehad met zowel Carola als Fetze. Beiden waren doortastend en kritisch, zonder oog voor de verkopende partij te verliezen. Op dezelfde wijze heeft Fetze de onderhandelingen voor ons gevoerd. Ook in het latere proces hield Fetze vinger aan de pols. De uiteindelijke oplevering vond plaats tijdens extreme sneeuwval. Hierdoor was de makelaar van de verkopende partij niet aanwezig. Fetze was zowel bij de inspectie, als notariele overdracht aanwezig om ook de verkopers een wijntje te overhandigen. Een klein maar zeer professioneel gebaar! Bespaar jezelf de koppijn van zelfstandig bezichtigen en onderhandelen en laat dit lekker aan Fetze of Carola over. Goed besteed geld!
-
Singel 7
10Prettige samenwerking en realistisch over prijzen en haalbaarheid. Het kantoor is altijd bereikbaar en de communicatie is zeer goed.