Hentenaar Makelaardij
"Onze aandacht maakt wonen mooier!"
In Hoogeveen, Zuidwolde en de Wijk is makelaarswerk voor ons een passie. Meer dan 40 jaar ervaring heeft ons geleerd hoe belangrijk het is om mensen te helpen bij een van de grootste stappen in hun leven: verhuizen. Wij weten dat het vinden van de juiste woning niet altijd makkelijk is en daarom zetten we ons volledig in om jou te ondersteunen. Of het nu gaat om een grotere gezinswoning of een comfortabel appartement, wij zoeken met jou...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Jutte 7
7921RV Zuidwolde
€ 450.000 k.k.
€ 3.435/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 263 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Talensstraat 9
7926TK Kerkenveld
€ 598.500 k.k.
€ 3.990/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 445 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Burgemeester Jansstraat 23 a
7926VA Kerkenveld
€ 1.150.000 k.k.
€ 5.275/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 8200 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 168
7921AS Zuidwolde
€ 550.000 k.k.
€ 3.642/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 463 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Oosterweg 12
7921GB Zuidwolde
€ 565.000 k.k.
€ 4.094/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 550 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vuile Riete 40
7925PM Linde
€ 975.000 k.k.
€ 3.854/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 253 m²
- Perceeloppervlakte
- 3527 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (62)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
62 reviews totaal
Funda
39 reviews op Funda
23 reviews op Google
-
Jan Haarstraat 36
8Hentenaar is altijd goed bereikbaar en reageren snel op vragen. Ze hebben echt kennis van zaken brengen een goede sfeer mee.
-
Burgemeester Jansstraat 45
10Het contact met de makelaar was uitmuntend. Zeer goede service en bereikbaarheid. Heb er verder niets aan toe te voegen.
-
Hoofdstraat 23
10Het contact liep fantastisch, en een betere makelaar hadden wij niet kunnen hebben!! Liseth Hentenaar heeft precies gedaan wat wij wilden en keer op keer heel goed telefonisch contact onderhouden, en daarom ben ik van mening dat het huis van mijn vader binnen een maand verkocht is, dat betekent goed luisteren, pro actief, op het juiste moment handelen en doen wat er gezegd wordt, en super advies aan ons gegeven! Dit is wat een perfecte makelaar moet zijn en kunnen wij als famili…
-
Kerkdijk 10
10Zeer plezierig contact, deskundig en snel. Ook in lastige situatie steun ervaren. Er staat een heel team klaar die allemaal goede en snelle service geven.
-
Strubben 1
9Het contact met de makelaar liep soepel. Ze waren vlot bereikbaar, ook via kantoor en app en namen altijd snel contact op. Onze makelaar was kundig en vriendelijk, gaf advies wanneer gevraagd. Zeker omdat we het op afstand moesten doen was het belangrijk dat dat vertrouwen er was. Rond de bezichtigingen ontstond een enkele keer wat verwarring. Maar ze hebben het proces van de uiteindelijke verkoop op een plezierige manier begeleid. Waarvoor onze dank.