G2 Makelaars, de makelaars van Noardwest Fryslân
G2 Makelaars staat voor betrokkenheid en kwaliteit in de regio Noardwest Fryslân. Wij begripvol begeleiden u bij de aankoop of verkoop van uw woning en zorgen dat elk proces persoonlijk en transparant verloopt. Wij bieden dienstverlening in de vorm van verkoop, aankoop en financieel advies. Onze werkwijze is creatief, eigenzinnig en persoonlijk gericht. Wij spreken Duits, Engels, Fries en Nederlands, waardoor we goed kunnen communiceren...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Frans van Mierisstraat 11
8932KR Leeuwarden
€ 225.000 k.k.
€ 2.679/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 123 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Oosteinde 16
9079LC St.-Jacobiparochie
€ 399.000 k.k.
€ 2.478/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 329 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Laene 19
8801VN Franeker
€ 185.000 k.k.
€ 2.467/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 76 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Frontonstraat 31
5705KH Helmond
€ 295.000 k.k.
€ 5.566/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Leeuwarderweg 33
8801BT Franeker
€ 325.000 k.k.
€ 2.851/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 268 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
A van Voorthuijsenweg 11
8802ZC Franeker
€ 350.000 k.k.
€ 2.672/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 311 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (49)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
49 reviews totaal
Funda
27 reviews op Funda
22 reviews op Google
-
Een funda gebruiker
8contact verliep prima, snel en adequate reacties en flexibel, denkt mee bij problemen en zoekt extra info daar waar nodig.
-
Gerben Colmjonwei 32
9Egbert en André zijn echt een topteam, wij kwamen in aanraking met hun bij de aankoop van ons nieuwe huis, de eerste indruk was zo goed en vertrouwd, dat wij besloten om ons eigen huis te laten verkopen, dit hebben zij voor elkaar gekregen in twee weken, chappeau en super bedankt voor al jullie effort.
-
Mr K Bijlsmastraat 2
9G2 Makelaars heeft prima werk geleverd bij de verkoop van ons huis en bij de aankoop van ons nieuwe woning. De aanpak was zeer professioneel en de communicatie steeds snel en helder. We waardeerden de realistische inschatting van de markt en de proactieve manier van schakelen. Dankzij hun inzet is zowel de verkoop als aankoop succesvol verlopen. Zonder twijfel een uitstekende en betrouwbare keuze!"
-
Dobbehôf 1
9Erg tevreden over G2 makelaars. Vanaf het moment dat ik met Franke aan tafel zat voelde het direct vertrouwd. Van begin tot eind verliep alles duidelijk en vlot. Ik kan ieder aanraden om deze makelaar te kiezen.
-
Feikemastraat 43
10We kregen goed advies over de gehele verkoop mrt o.a. de vraagprijs, presentatie en kijkdagen. De makelaar reageerde snel bij vragen maar was nuchter en niet opdringerig. Het huis is snel en naar volle tevredenheid verkocht.