Reimon Makelaardij
"Deskundig I Persoonlijk I Duidelijk"
Hoi, ik ben Reimon. Mijn focus ligt op de verkoop of aankoop van jouw woning, waarbij ik zorgvuldig elke stap benadrukt. Met meer dan 21 jaar ervaring in Stad en Ommeland ken ik de markt goed. Ik werk met duidelijke afspraken vooraf en ben er altijd voor je, zonder omwegen. Ik ben aangesloten bij de NVM en garandeer zo kwaliteit in mijn werk. Samenwerking met een topstyliste en fotograaf zorgt voor een professionele presentatie. Mijn pr...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Sanstraat 76
9744HZ Groningen
€ 335.000 k.k.
€ 3.073/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 118 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Korreweg 123
9714AG Groningen
€ 339.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
De Koperwiek 21
9801JG Zuidhorn
€ 385.000 k.k.
€ 2.831/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 270 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Kochstraat 150
9728KJ Groningen
€ 265.000 k.k.
€ 3.732/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Van Leeuwenhoekstraat 35
9727JH Groningen
€ 265.000 k.k.
€ 3.312/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Kochstraat 184
9728KK Groningen
€ 235.000 k.k.
€ 3.790/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (50)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
50 reviews totaal
Funda
32 reviews op Funda
18 reviews op Google
-
Rob van Rozen
10Zeer fijne ervaring met Reimon Makelaardij bij zowel aankoop als verkoop. Persoonlijk, gedreven en doelgericht. Communicatie is duidelijk en prettig.
-
Vossenburglaan 3
10De samenwerking met Reimon verliep vloeiend, hij reageerde snel op vragen en hielp ons goed tijdens de verkoop. Daarnaast is de presentatie op Funda goed gelukt. We bevelen Reimon zeker aan!
-
M.K. Gandhiplein 26
10Een vriendelijke, kundige en betrokken makelaar. Heeft ons steeds goed op de hoogte gehouden van alles.
-
Van Ketwich Verschuurlaan 62
10Reimon is een deskundige makelaar, goed ingevoerd in de markt. Zeer vriendelijk en geeft vertrouwen. Communicatie is uitstekend. Hij reageert altijd snel en to the point. Zeer tevreden met het hele verkoopproces.
-
Verlengde Lodewijkstraat 178
10Altijd op tijd, altijd een goed humeur, weet alles en onthoud alles. Ken Reimon nu 8 jaar en heb hem eerder meegemaakt. Hij was voor mij dus natuurlijk de eerste keus als aan en verkoop makelaar.
-
Valreep 4
10Heel prettig met Remon samengewerkt. Heeft ons goed advies gegeven en de woning heel snel verkocht. Zeker een aanrader!
-
Van Ketwich Verschuurlaan 275
10Je huis verkopen en alles daarom heen is ontzettend stressvol, maar ik ben heel tevreden over hoe het hele proces werd begeleid door Reimon.
-
Sweelincklaan 35
10Vanaf het begin heel prettig contact met Reimon. Reimon is naast zakelijk ook lekker normaal en toegankelijk. Net als de mensen in zijn netwerk.