De Gooische Makelaar de enige echte !
"De enige echte Gooische Makelaar al bijna 65 jaar"
De Gooische Makelaar is sinds 1961 een vertrouwd gezicht in Hilversum en het Gooi. Met jarenlange ervaring op de markt staat het kantoor voor betrouwbaarheid, professionaliteit en persoonlijke aandacht. De nadruk ligt op snelle en doeltreffende afhandeling van zaken, met een klein team dat direct bereikbaar is, ook buiten kantooruren. Wij specialiseren ons in diverse onroerendgoedtransacties, van aankoop tot verkoop en verhuur. Bovendie...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hilvertsweg 57
1214JA Hilversum
€ 500.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 109 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zenderstraat 100
1223DK Hilversum
€ 425.000 k.k.
€ 5.592/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Liebergerweg 50
1221JT Hilversum
€ 475.000 k.k.
€ 4.948/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kloosterlaan 138
1216NT Hilversum
€ 539.000 k.k.
€ 4.211/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Geuzenweg 230
1221BZ Hilversum
€ 450.000 k.k.
€ 5.422/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 96 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Staalkade 6 O
1011JN Amsterdam
€ 675.000 k.k.
€ 10.714/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (78)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
78 reviews totaal
Funda
43 reviews op Funda
35 reviews op Google
-
Lily
10De Gooische Makelaar B.V. heeft ons fantastisch ondersteund gedurende het hele proces. Uitstekende communicatie, gedegen expertise en een persoonlijke aanpak. We voelden ons van begin tot eind goed verzorgd. Echt een aanrader.
-
Josse van Proosdij
10Heel goed geholpen bij de aankoop van onze woning door Silvester en Jan Willem. We kregen duidelijk inzicht in wat er allemaal moest gebeuren en op elk punt van het proces stond ons belang voorop. Uiteindelijk hebben we veel sneller een huis gevonden dan verwacht!
-
Naveen Srini
10We hebben een uitstekende ervaring gehad met De Gooische Makelaar, met name dankzij Silvester. Hij reageerde altijd snel, begeleidde ons bij elke stap en legde de voor- en nadelen van elk huis duidelijk uit, terwijl hij ons hielp beoordelen of de prijs overeenkwam met de staat van het huis. Zijn expertise en eerlijke advies zorgden ervoor dat het hele proces soepel en vol vertrouwen verliep. Toen Silvester niet beschikbaar was, nam Jan de taken naadloos over met dezelfde professionaliteit en zorgzaamheid. We bevelen hen van harte aan aan iedereen die een huis wil kopen.
-
Larenseweg 157 29
9Silvester was mijn aankoopmakelaar, een vriendelijke vent, zelf Hilversummer dus kent de wijken op z’n duimpje. Hij gaf goede tips waar op te letten, ook over wat er met een ruimte wel of niet gedaan kon worden. Mijn zoekproces verliep gelukkig vlot, Silvester heeft mij fijn bij gestaan, bod uitgebracht en hij hield contact en attendeerde mij op belangrijke zaken tijdens het rond krijgen van de financiering. Bij levering van de woning was hij bij de inspectie en ging mee naar de…