Makelaardij Floberg Bussum
Makelaardij Floberg Bussum staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Bussum. Met jarenlange ervaring en diepgang in de lokale markt, helpen we u op een professionele manier bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van uw vastgoeddoelen. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Wij werken transparant en met aandacht voor de wensen van onze cliënten. Onze makelaars zijn geaccr...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kromme Englaan 4 A
1404BX Bussum
€ 650.000 k.k.
€ 6.771/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
H. Kamerlingh Onnesweg 39 B
1402EC Bussum
€ 425.000 k.k.
€ 5.592/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Tromplaan 16
1217BJ Hilversum
€ 439.000 k.k.
€ 4.989/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Wetering 27
1261ND Blaricum
€ 320.000 k.k.
€ 4.507/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
K.P.C. de Bazelstraat 67
1402XB Bussum
€ 899.000 k.k.
€ 6.562/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 165 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Brinklaan 31 B 2
1404EP Bussum
€ 675.000 k.k.
€ 7.759/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (32)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
32 reviews totaal
Funda
26 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Zuidermeent 32
10Hele fijne en behulpzame makelaar, Ronald heeft ons goede adviezen gegeven. Dat geldt voor het gele proces van begin tot eind, dat nam ons veel zorgen uit handen. Daarnaast was de begeleiding van het kantoor ook geweldig, zeer klantvriendelijk en snelle service. Al met al zeer tevreden dus.
-
Amersfoortsestraatweg 9 F212
10Zeer plezierig contact met de makrlaar; hij volgde vragen snel op en hield ons goed op de hoogte tijdens het gehele proces. Ook de ondersteuning van de back office van Floberg was zeer plezierig, vlot en correct.
-
Papaverstraat 29
8Het contact verliep goed werd snel gereageerd via de app ook telefonisch was het contact goed. Begripvol kennis van zaken en weten goed wat er speelt op de huizenmarkt.
-
Anna Paulownalaan 7
10Top makelaar. Ronald Hendriks heeft al diverse keren voor ons verkocht en aangekocht en altijd tot volle tevredenheid. Aanrader!
-
Franklinstraat 28
10Primsa, jarenlang als buffer voor de verhuurde huizen en ook tijdens de verschillende verkopen.
-
van der Helstlaan 14
10Fijne communicatie, kregen goed advies en waren altijd goed bereikbaar. Oftewel een hele fijne samenwerking met Makelaardij Floberg Bussum!
-
Zuidermeent 34
10We zijn zeer geholpen door het team van Floberg! Goede kennis van de regio/markt, goed en snelle communicatie en persoonlijke aanpak hebben geresulteerd in een snelle en succesvolle verkoop van onze woning.