Leonie Evers Makelaars
"Met oog voor u en uw wensen!"
Hartelijk welkom bij Leonie Evers Makelaars. Graag ondersteun ik u bij de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning. Ook in de verhuur van woon- of bedrijfsgroote kan ik u helpen. Mijn ervaring als makelaar en taxateur, gecombineerd met mijn juridische achtergrond, zorgt voor een breed spectrum aan expertise. Ik ben gecertificeerd in Wonen en Bedrijfsmatig Vastgoed, lid van de NVM en ben er trots op mijn professionele kwalificaties. Mij...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Emmaweg 8
3433EC Nieuwegein
€ 345.000 k.k.
€ 5.847/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Aangekocht
Havenstraat 99 A
1211KJ Hilversum
€ 275.000 k.k.
€ 5.392/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Oostenburgerpark 134
1018HT Amsterdam
€ 385.000 k.k.
€ 8.953/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Gijsbrecht van Amstelstraat 72
1214BB Hilversum
€ 465.000 k.k.
€ 6.642/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Bloemstraat 3
1214BZ Hilversum
€ 595.000 k.k.
€ 4.473/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Diependaalselaan 290
1215KH Hilversum
€ 975.000 k.k.
€ 6.132/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 359 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (41)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
41 reviews totaal
Funda
39 reviews op Funda
2 reviews op Google
-
Bloemstraat 3
10Ik ben zeer tevreden over de dienstverlening van Leonie. Al voordat ik mijn huis te koop zette, heeft ze me uitstekend geholpen bij het beoordelen van mogelijke huizen voor aankoop. Tijdens het verkoopproces hield ze me altijd op de hoogte van de reacties van kijkers en koppelde ze snel terug. Ook buiten kantooruren. Ze reageert altijd snel en uitgebreid op vragen, komt afspraken altijd na, en is realistisch en eerlijk over wat wel en niet mogelijk is. En boven alles is het een …
-
Baden Powellweg 263 A14
10Dankzij de deskundige begeleiding van Leonie heb ik binnen anderhalve maand een woning kunnen aankopen, nadat ik zelf al enkele maanden op zoek was, maar zonder succes. Ik ben zeer tevreden met mijn nieuwe woning en kan Leonie dan ook van harte aanbevelen als makelaar. Zij is professioneel, betrokken en houdt zorgvuldig rekening met de wensen van haar cliënten. De communicatie verliep prettig en efficiënt. De begeleiding was uitstekend en zij nam uitgebreid de tijd om al mijn vr…
-
Gijsbrecht van Amstelstraat 72
10Heel tevreden over de vakkundige en erg sympathieke manier waarop Leonie te werk ging. Het verkoopresultaat is geweldig en haar kennis van de markt en strategische adviezen indrukwekkend. Bedankt Leonie!
-
Zonnelaan 14
10Leonie heeft sterk werk geleverd. We wisten altijd waar we aan toe waren en ze reageerde snel en professioneel op al onze vragen. Het resultaat was ook nog eens perfect. Het had niet beter gekund!