Mark Teeuwissen - Makelaar in Woongeluk
In Huizen staat Mark Teeuwissen - Makelaar in Woongeluk voor een persoonlijke en gerichte aanpak van aankoop en verkoop. Met als doel om mensen te helpen hun woonwensen realiseren, legt hij de nadruk op woongeluk als kernwaarde. Hij zoekt niet alleen naar een woning, maar naar het juiste huis dat past bij jouw levensstijl en behoeften. Mark combineert zijn expertise met een professionele werkwijze, onderbouwd door het VastgoedCert certi...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Singel 9
1261XP Blaricum
€ 760.000 k.k.
€ 6.496/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 226 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Wetering 16
1261NH Blaricum
€ 297.500 k.k.
€ 3.967/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Landweg 12
1276AS Huizen
€ 575.000 k.k.
€ 4.637/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 293 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Zomerkade 210
1273SR Huizen
€ 369.500 k.k.
€ 4.347/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Klipper 15
1276BP Huizen
€ 475.000 k.k.
€ 3.571/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Ceintuurbaan 43
1271BG Huizen
€ 695.000 k.k.
€ 5.346/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 413 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Een funda gebruiker
8Enthousiaste persoon, met levenservaring, inlevingsvermogen en een goed verhaal naar potentiële kopers toe
-
Ceintuurbaan 43
10Prettige makelaar om mee samen te werken; zowel de verkoop van ons oude huis als de aankoop van ons nieuwe huis laten doen.
-
Klipper 15
10Mark heeft precies gedaan waarop ik hoopte. Zeer toegankelijk, prettig en makkelijk in de omgang. Ik zal hem zeker aanbevelen!
-
Kamperzand 26
10Mark heeft ons uitstekend geholpen. Tijdens het kennismakingsgesprek heeft hij goed naar ons geluisterd en op basis daarvan hebben we een plan gemaakt. Er zijn redelijk wat bezichtigingen geweest, maar dit maakte Mark niks uit en bleef altijd enthousiast. Hartstikke bedankt!
-
Plaggewagen 2
10Heeft mijn belangen goed meegenomen in de verkoop. Mark is erg prettig in de omgang. Duidelijke communicatie.
-
Driestweg 11
9Mark is een heel fijn mensen-mens, die zich richt op woongeluk. Hij denkt kritisch mee en denkt out-of-the-box. Hij is kundig met bezichtigingen en onderhandelingen en heeft daarnaast een fijn netwerk om zich heen.
-
Eikenweg 32
9Wij waren al bekend met Mark vanuit de verkoop van een vorig huis, Mark is altijd heel flexible waar het gaat om met elkaar snel te connecten in een aankoop traject en heeft goede kennis van de markt ook buiten Huizen.
-
Ceintuurbaan 58 a
10Mark Teeuwissen is een enthousiaste makelaar. Iik word altijd blij van zijn aanwezigheid. Hij heeft een zeer eigen persoonlijke benadering en neemt alle tijd voor vragen en begeleiding