Erdman Makelaardij Hypotheken en Verzekeringen
"Persoonlijk, laagdrempelig en betrokken makelaar!"
Erdman Makelaardij Hypotheken en Verzekeringen staat voor persoonlijk advies en betrokkenheid. Onze dienstverlening is gericht op zowel particulieren als zakelijke klanten, met aandacht voor woningverkoop, -aankoop en -verhuur. Daarnaast bieden we taxaties en financieel advies aan, zowel voor woningen als bedrijfsruimtes. Ons werkgebied strekt zich uit van gemeente Westerwolde tot Stadskanaal en Emmen. Buiten kantoortijden zijn we voor...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Oosterstraat 77
9561PL Ter Apel
€ 275.000 k.k.
€ 2.957/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 600 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Ter Apelkanaal Oost 139
9563RG Ter Apelkanaal
€ 99.000 k.k.
€ 1.053/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 680 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Rundedal 12
9561JW Ter Apel
€ 625.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 213 m²
- Perceeloppervlakte
- 1320 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Zandberg 8
9563PH Ter Apelkanaal
€ 239.000 k.k.
€ 2.880/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 553 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bentlagestraat 18
9561HB Ter Apel
€ 425.000 k.k.
€ 3.220/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 450 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Beek 28
9406GV Assen
€ 369.500 k.k.
€ 2.480/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 220 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (92)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
92 reviews totaal
Funda
24 reviews op Funda
68 reviews op Google
-
Hoofdstraat 45 a
10Deskundig advies, altijd bereikbaar, vriendelijke mensen en alle ontvangen van potentiële kopers zeer netjes behandeld
-
heleen buntjer
10Goed en deskundig advies bij het verstrekken van een hypotheek/bouwdepot.
-
Tineke Meijering
8Goeie hulp bij de verkoop en aankoop nieuwe woning en vooral bij de administratie. Goede uitleg
-
Marjolijn Vissering
10Vriendelijk, eerlijk en zeer ervaren
-
Stadshart 60
9Er werd altijd snel op vragen gereageerd en de wensen van ons werden meegenomen. Deskundig en eerlijkheid zijn woorden die hier passen
-
Beetserweg 100
10Het contact verliep vanaf het begin goed. Er zijn veel contactmomenten over het in de verkoop krijgen van de woning, maar ook na bezichtigingen en de biedingen. Ook bij de notaris is de makelaar mee geweest en toonde zich daarmee zeer betrokken bij de verkoop. Ook voor vragen van onze kant stond de deur altijd open en kregen we duidelijke, deskundige antwoorden.
-
Markeweg 171
10De communicatie verliep erg goed. Ik werd goed op de hoogte gehouden en geïnformeerd. Deskundige begeleiding in verkoopproces.
-
Vledderdiep 46
10De inschatting van de uiteindelijke verkoopprijs is voorzichtig bepaald om geen verwachtingen te scheppen. En ik ben ervan overtuigd dat door de kennis van de markt dit ook de enige juiste benadering is. Wel werd de ingeschatte verkoopprijs iets overschreden. Wederom kennis van de markt Het contact was altijd vriendelijk, accuraat en helder. Ook na de verkoop van de woning werden we heel goed bijgestaan door de makelaar. Dit omdat er wat onenigheid was met kopers over, in hun o…