MakelaarNU
"MakelaarNU, de makelaar voor u"
Lamberth Ackermann is een ervaren makelaar met veel kennis van de woningmarkt. Hij heeft zich gespecialiseerd in het verhuren en verkopen van woningen, met een sterke focus op klantgerichtheid. Door zijn geduldige en professionele aanpak zorgt hij ervoor dat iedere klant zich op zijn gemak voelt tijdens het proces. Zijn ervaring zorgt voor een betrouwbare partner bij elke transactie. Met jarenlange ervaring in de branche kent Lamberth A...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Pottenbakkersstraat 2
9646AM Veendam
€ 359.000 k.k.
€ 3.294/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 237 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dollard 23
9642JA Veendam
€ 220.000 k.k.
€ 2.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tjamme 2
9642JV Veendam
€ 299.500 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 262 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Stadhouderslaan 94
9602GD Hoogezand
€ 249.500 k.k.
€ 3.327/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Ds. Sannesstraat 136
9645ED Veendam
€ 209.500 k.k.
€ 2.757/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Ruigeveldweg 12
9502BP Stadskanaal
€ 249.500 k.k.
€ 2.079/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 187 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (81)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
81 reviews totaal
Funda
33 reviews op Funda
48 reviews op Google
-
Knobbelzwaan 23
10We hadden een heel plezierig contact, werden super op de hoogte gehouden en ondervonden veel begrip voor onze wensen en standpunten.
-
Kraanvogelstraat 112
10Erg blij met MakelaarNu als verkopende makelaar, fijn in communicatie, snell reactie en blij met de verkoop!
-
Violenhof 8
10Contact verliep super goed. Snelle lijnen en duidelijke communicatie. Kevin is echt een doorpakker en maakt altijd een gaatje in zijn agenda.
-
Marijkestraat 17
10Zeer prettig en vakkundige team waarbij met name de vakkundigheid eraan heeft bijgedragen dat de verkoop snel en probleemloos verliep.
-
Goudlaan 3
10Goede en duidelijke afspraken. Het team is behulpzaam en zakenkundig. Via Makelaar NU al vaker een huis verkocht en de ervaring met hun blijft uitstekend
-
Kleine Zilverreiger 10
10Zeer deskundig, duidelijke uitleg. Hield ons goed op de hoogte en heel vriendelijk. Het hele team trouwens. Al met al super tevreden. Raadt deze makelaar iedereen aan. Top👍
-
Jakob Bruggemalaan 2 22
10Ik wil team Makelaarnu Kevin en Lamberth ontzettend bedanken voor de begeleiding bij zowel de aankoop als de verkoop van mijn huis. De communicatie was altijd helder, jullie waren goed bereikbaar en gaven steeds eerlijk en deskundig advies. Ook wil ik Peggy bedanken: de foto’s die zij heeft gemaakt waren prachtig en heel professioneel, en hebben echt geholpen om ons huis perfect te presenteren. Ik kijk met een heel goed gevoel terug op het hele traject.”