Leenen Vastgoed
"Leenen Vastgoed, voel je thuis"
Leenen Vastgoed staat voor een uitgebreid en actueel woningaanbod in de regio Heerlen. Wij zijn er voor u met betrouwbare informatie en persoonlijke begeleiding bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Onze website biedt een overzicht van de nieuwste woningen, zodat u altijd op de hoogte is van beschikbare opties. Met een duidelijke communicatie en toegankelijk team zorgen wij ervoor dat u zich goed op uw gemak voelt. Of het nu gaat...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zeswegenlaan 268
6412HH Heerlen
€ 175.000 k.k.
€ 2.465/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Veeweg 82
6374AR Landgraaf
€ 519.000 k.k.
€ 2.532/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 859 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Rijksweg Noord 26 H
6071KW Swalmen
€ 425.000 k.k.
€ 4.250/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Annie M.G. Schmidt-plantsoen 38
6416VT Heerlen
€ 395.000 k.k.
€ 3.135/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Benzenraderweg 218
6417SX Heerlen
€ 389.000 k.k.
€ 3.777/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 401 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
W. Schweitzerlaan 5
6419BA Heerlen
€ 895.000 k.k.
€ 3.129/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 286 m²
- Perceeloppervlakte
- 804 m²
- Slaapkamers
- 6
Reviews (42)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
42 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
28 reviews op Google
-
Schaesbergerweg 5
9Heel prettig contact en fijne begeleiding. De bereikbaarheid is goed en wij hadden het idee dat wij alles mochten vragen. Er werd goed rekening gehouden met onze wensen
-
Brusselseweg 252
10Alles is zeer professioneel verlopen. De communicatie was duidelijk en snel, waardoor het hele proces soepel en prettig verliep. We zijn erg tevreden over de begeleiding en zouden deze makelaar zeker aan iedereen aanbevelen.
-
K.L.M.-straat 22
10Zeer tevreden over het gehele verkooptraject. Een transparante makelaar met prettige en deskundige begeleiding in het hele proces. Goede feedback over ontwikkelingen/bezichtigingen en altijd direct reageren en snel bereikbaar.
-
Dr. Ir. Bungestraat 16
10Professionele, duidelijke hulp. Een echt familie bedrijf waar de klant echt centraal staat. In een woord; fantastisch
-
Jos Habetsstraat 40
10Leenen kenmerkt zich als een professionele speler binnen de regio. Alles verloopt in goed overleg, met gedegen advies. Ze stellen zich flexibel op en hebben een persoonlijke benadering. Kortom, zeker een aanrader.
-
Witte Parel
2Mijn ervaring met deze makelaar was ronduit waardeloos. Ik had een bezichtiging gepland voor de woning aan Egstraat 131 in Heerlen op 14-11-2025, maar de woning bleek al op 06-11-2025 verkocht te zijn. Ik kreeg hierover geen enkele melding. Op dat moment was ik bovendien in het buitenland en had geen bereik, waardoor duidelijke communicatie juist cruciaal was — maar die bleef volledig uit. Daarnaast voelde het biedproces totaal niet transparant. Alles gebeurde achter gesloten deuren, en ik kreeg niet eens de kans om een bod uit te brengen voordat de woning ineens “weg” was. Dit wekt totaal geen vertrouwen. Het feit dat mijn afspraak gewoon bleef staan terwijl de woning allang verkocht was, zegt voor mij genoeg: slecht georganiseerd, slecht gecommuniceerd en absoluut niet klantgericht. Deze makelaar heeft mij een bijzonder slechte indruk gegeven, en ik zou hem zeker niet aanraden.