Best Living NVM makelaars & financieel adviseurs
""Best Living... want wij werken voor u!""
Best Living NVM makelaars & financieel adviseurs staat bekend als een betrouwbare partner in het woon- en werkgebied langs de Zuidoost Veluwezoom, IJsselvallei, West Achterhoek en de stedendriehoek Apeldoorn/Deventer/Arnhem. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel advies. Onze specialisten zijn gespecialiseerd in woningfotografie, bedrijfsruimte en nieuwbouw. Onze makelaars z...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Lex ten Kleystraat 7
7425RT Deventer
€ 1.025.000 k.k.
€ 4.476/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 229 m²
- Perceeloppervlakte
- 561 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Wedinkerf 5
6961MT Eerbeek
€ 449.000 k.k.
€ 5.282/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- 221 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Droefakkers 12
7371CP Loenen
€ 799.000 k.k.
€ 3.936/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 570 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kraaiheide 86
6961PD Eerbeek
€ 869.000 k.k.
€ 5.500/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 730 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kraaiheide 84
6961PD Eerbeek
€ 849.000 k.k.
€ 4.743/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 626 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Rozenstraat 8
6961VZ Eerbeek
€ 325.000 k.k.
€ 4.012/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 237 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (68)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
68 reviews totaal
Funda
43 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Wagnerstraat 6
10Er was een goede samenwerking met elkaar. als ik iets niet wist, regelden zij dat. Compliment Zeer goed gedaan. Een aanbevelijng waard.
-
Weli Mjekiqi
10Afspraak gehad voor oversluiten hypotheek super vriendelijk, super snelle afhandeling, alles wordt perfect voor je geregeld. Dus voor hypotheek advies heel erg aan te raden..
-
Honingraat 11
9Een betrouwbare en deskundige makelaar, betrokken en breed georienteerd met interesse in ontwikkelingen op zijn vakgebied gebied. Stabiel en met een eigen vertrouwde visie als makelaar. Scherp in prijs met oog voor kwaliteit.
-
I Wils
10Goede en vlotte service. Prima communicatie.
-
Rembrandtlaan 58
9Wij zijn heel tevreden over de begeleiding bij de verkoop van ons huis. Vanaf de waardebepaling tot het moment dat het huis verkocht was. Snelle reacties en oprechte interresse.
-
Oude Wisselseweg 60
10Femke is als aankoopmakelaar (Best Living) simpelweg van een ander niveau. Vanaf het eerste contact was duidelijk dat ze niet alleen voor de transactie gaat, maar echt voor het beste resultaat voor haar klant. Ze is scherp op de inhoud, tactisch ijzersterk tijdens de onderhandelingen en ze schakelt sneller dan de rest van de markt. Wat haar echt onderscheidt, is haar vermogen om tussen de regels door te luisteren. Ze voelt feilloos aan wat de belangen zijn en handelt daar direc…