Reinerie Garantiemakelaars Houten
"Als NVM makelaar maken wij werk van jouw woning!"
Reinerie Garantiemakelaars Houten is al meer dan 25 jaar actief in de regio Houten en omstreken. Wij specialiseren ons in het bemiddelen van aankopen, verkoop en taxaties van eengezinswoningen. Onze ervaring en kennis in de regio zorgen voor een betrouwbare en persoonlijke dienstverlening. Wij zijn aangesloten bij Garantiemakelaars en beschikken over diverse certificaten zoals NWWI, NRVT en VastgoedCert. Onze klanten staan centraal in a...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bakkersgilde 11
3994BC Houten
€ 489.000 k.k.
€ 4.570/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tingietersgilde 3
3994XN Houten
€ 650.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 260 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Toendrameer 85
3994JC Houten
€ 495.000 k.k.
€ 6.346/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 123 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Pronkmos 13
3994LL Houten
€ 595.000 k.k.
€ 4.474/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Edelhertakker 29
3994EP Houten
€ 850.000 k.k.
€ 5.862/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 331 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Smeltwater 10
3991MG Houten
€ 945.000 k.k.
€ 6.428/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (47)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
47 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Teakhout 6
9Het contact verliep soepel, aangename communicatie. Alles goed en duidelijk geregeld en duidelijke afspraken gemaakt over wat de verwachtingen over en weer zijn.
-
Wolvenakker 64
10Het contact verliep prima, hij houdt je goed op de hoogte en legt duidelijk uit. Hij heeft veel kennis van de markt. Altijd dezelfde contactpersoon, geen groot kantoor vindt ik veel fijner.
-
Wolvenakker 52
10Arjan is een prettig persoon, vriendelijk en meedenkend. Appartement is in 2 weken verkocht met een enorme overbieding. Deze makelaar is een aanrader
-
Burchtmuur 16
10Arjan is een fijne makelaar. Kan je snel mee schakelen en kent de markt goed. No-nonsense makelaar.
-
Regentenland 41
9Arjan heeft ons snel en deskundig geholpen. De steun van een interieurdesigner heeft geholpen om ons huis tip top eruit te laten zien. Hij hield ons goed op de hoogte en we zijn heel blij met al zijn steun en hulp.
-
Livingstonelaan 718
10Het contact met de makelaar verliep soepel. Duidelijke communicatie en veel kennis. Wij raden deze makelaar zeker aan.
-
Scherpencamp 7
9Arjan is een prettige en vriendelijke makelaar. Hij is altijd bereikbaar, reageert snel en denkt goed mee. Ons huis was snel en goed verkocht. Aanrader!
-
Otselaan 34
10Prima gelopen, snelle verkoop, open en eerlijk. Nette afhandeling, vakbekwaam persoon en kent de lokale markt goed.