NieNoord Makelaars & Taxateurs
"De makelaar uit Leek"
Met meer dan 20 jaar ervaring in de regio Leek zijn wij een betrouwbare partner voor woningtransacties. Onze makelaars combineren diepe kennis van de lokale markt met jarenlange ervaring om je te begeleiden in elke stap van het proces. Door onze sterke vertrouwdheid met de omgeving geven wij realistische en doordachte adviezen, zodat je beslissingen kunt nemen met vertrouwen. Onze woonspecialisten zijn gespecialiseerd in de huidige woni...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 229
9828PB Oostwold
€ 875.000 k.k.
€ 2.878/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 304 m²
- Perceeloppervlakte
- 860 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
de Schans 17 a
9351AZ Leek
€ 300.000 k.k.
€ 2.727/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Tolberterstraat 1 II
9351BA Leek
€ 269.000 k.k.
€ 3.241/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Nijverheidskade 87
9648JK Wildervank
€ 385.000 k.k.
€ 2.104/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- 825 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Grutto 27
9861AW Grootegast
€ 549.500 k.k.
€ 2.580/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 213 m²
- Perceeloppervlakte
- 840 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
't Oelbred 3
9356EC Tolbert
€ 279.000 k.k.
€ 2.514/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (39)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
39 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
De Sluis 56
10Zeer fijn contact met de heer Duker van makelaardij Nienoord, een specialist in zijn vakgebied met zeer veel kennis.
-
Schipvaart 12
10geweldige ondersteuning gehad tijdens het verkoopproces en toen er op de valreep allerlei nare ontwikkelingen waren was de makelaar mijn redder in nood.
-
Jacob van Ruysdaelstraat 3
10Verkooptraject is prima verlopen. Goede begeleiding. Heel transparant en met een prima resultaat. Geen poespas. We zijn zeer tevreden.
-
Peizerweg 68 9
10Het hele proces liep gesmeerd. Ik ben helemaal ontzorgd. En ruimte om mee te denken. Echt topbegeleiding door Wychert!
-
Sophiastraat 30 a
10Wychert Cath is goed benaderbaar, duidelijk in communicatie en doet wat hij belooft. Ook luistert hij naar mijn mening en wensen als klant.
-
F. Bakker
2Helaas betreft dit een makelaar die de randjes opzoekt en niet schuw is voor een beetje uitspelen/valsspelen. In ons geval was dit absoluut niet in het belang van de verkopende partij. In onze beleving 1 waarbij je dus op je hoede moet zijn. Gelukkig zijn wij bijgestaan door een andere makelaar in Leek waardoor we zeer tevreden zijn over de uiteindelijke aankoop.
-
Kirsten Klaver
10Super blij ben ik met mijn droomhuis in Groningen na een zoektocht van slechts 3 maanden en ca. 6 bezichtigingen. Dit is gelukt dankzij de fijne communicatie, het snelle handelen en goede kennis van de markt!